Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha maradt meg valamennyi...

Ha maradt meg valamennyi tejed, mikor abbahagytad a szoptatast, mi lett vele? Felszivodik? Vagy lefejed csak ritkábban, hogy ne termelodjon több?

Figyelt kérdés
2014. jún. 2. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Elapadt.

Akkor hagytam abba a szoptatást, amikor egész álló nap mindösszesen már csak kb. 20 ml mennyiséget tudtam csak lefejni. Nem láttam akkor már értelmét, hogy tovább fejjek. És el is apadt teljesen magától.

Egészségügyi okokból (epeprobléma, műtöttek is) piszkosul erős diétát kellett tartanom, nekem ezért ment el a tejem, szóval vissza se jött volna, úgyhogy én abbahagytam tényleg mindent és pár nap alatt el is ment teljesen.

2014. jún. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem is kb 50 ml van naponta, ezért is hagyom abba, csak nem tudom mi legyen ezzel az 50ml-el
2014. jún. 2. 11:43
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a vége felé, mikor már nagyon kevés volt, egyre ritkában fejtem egy kicsit, csak azért, nehogy attól a pici pangó tejtől is gond legyen. Volt, hogy csak 2 naponta fejtem egy kicsit, amikor keményebbnek éreztem a tejcsatornákat. én ezt a tejet már kiöntöttem, nem adtam oda a babámnak, majd szépen elapadt. Utána még előfordulhat, hogy esetleg fürdésnél megnyomod a bimbót, és szivárog belőle a tej, de ennek már nincs jelentősége.
2014. jún. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, en is így gondoltam...
2014. jún. 2. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!