Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyi idős koráig szoptattad...

Mennyi idős koráig szoptattad a babádat? Ha hamar abbahagytad, miért kellett?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 15:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
10 hónapig szoptattam mindkét gyermekemet, akkor azért hagytam abba, mert már kevés volt a tejem.
2010. aug. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

8 hó,már nem kellett neki,csak harapott,aztán kiköpte,

13 hó,már 3 hónapos terhes voltam addigra,

15 hó,megjött a mensim,így már nem kérte

2010. aug. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%

Nagyobbikat 20 hónapos korig, akkor már 6,5 hónapos volt a pocaklakó, és ő döntött úgy, hogy nem kér többet.

A pici most egy éves, még javában szopik, nem tudom meddig, nekem egyelőre nem terhes, csak éjszaka, de akkor meg nem tudom máshogy visszaaltatni...


Egyébként amikor a pici 3 hónapos volt, volt egy bordaközi ideggyulladásom, amikor sokat harcoltam az orvossal, hogy milyen fájdalomcsillapítót szedhetek, mert ő eleinte azt mondta, hogy le kellene állnom a szoptatással, de nem hagytam magam, utána jártam én magam, hogy mit lehet, vittem neki a papírt, végül felírta...

2010. aug. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%

A nagyobbikat 32 hónapos koráig.

13 hónapos korában fogant meg a kistesó, nem jelentett neki problémát:) szopizott egész terhesség alatt.


Megszületett a tesó, tandemben szoptattam őket.

Majd jött egy betegség, ami végetvetett a szoptatós időszaknak:(

A kicsi akkor 8 hónapos volt.

2010. aug. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
A legidősebbet sajnos csupán csak 6 hónapig. Akkor (18 éve) még mások voltak az etetési szokások és a szoptatáshoz való hozzáállás, valamint én is sajnos hittem a rossz tanácsokat adóknak... A két középső 14 és 26 hónaposan hagyta abba, magától. A kicsi most a héten lesz 2 éves és még javában szopik, hogy mikor hagyja el (egy kis segítséggel), nem tudom :)))
2010. aug. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
A nagyobbik 20 hós koráig, a kisebbik amikor elmúlt 2 éves. Mindketten maguktól hagyták abba, egyszer csak elég volt nekik az is, ha hozzám bújtak elalvás előt.
2010. aug. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
8 hónap, ő hagyta abba mensinél. Egyébként másfél évig terveztem, legközelebb remélem sikerül.
2010. aug. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%
3,5 hónapos korig. Nagyon szenvedés volt az egész, soha nem lakott jól és mindig sírt. Tápszert kezdtem el neki adni, minden megváltozott. Kiegyensúlyozott nyugodt baba lett. Nem tudom miért kérdezed, de ne aggódj a tej miatt. Én is az elején lalki kérdést csináltam belőle, de nem kellett volna. Ha nincs tej, akkor van tápszer és ennyi. Nagyone gészséges a babám, lekopogom eddig semmi baja nem volt!
2010. aug. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
5 hétig mert vissza mentem a suliba.
2010. aug. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
23 hónapig, még szopizik.
2010. aug. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!