Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akinek nehezen ment a szoptatá...

Akinek nehezen ment a szoptatás, h bírta megnyugtatni saját mgát?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor úgy érzem h nem bírom tovább,nagyon el vagyok keseredve!Olyan a kislányom h még akkor is képes ordítani ha a szájában van a cicim!Pedig tejem van!Most ott tartunk h erős a tejleadóreflexem és ömlik a szájába a tej,és majd bele fullad!De azt mondják folytatni kell és majd beáll az ő szükségletéhez a reflex!Nekem ez akkor is kínzásnak tűnik!Nagyon sajnálom,és el vagyok keseredve,h miéert nem megy ez nekem!Másnál ez előfordult?Mennyi idő alatt áll ez be?most vagyunk 4 hetesek!
2010. jan. 1. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

! hét után azért már bele kellett volna jönnie szerintem.

Eleve lehet hogy a baba hasfájós (gyóyógyszer kell szednie rá) és ez esetben pont az történik, amit leírtál, hogy a több tejtől csak jobban ordít.

Minél elöbb beszélj szakemberrel (nem barátnővel, nem szomszéd nénivel) és tisztázzátok le ezt a lehetőséget, mert könnyen kezelhető.

2010. jan. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fordulj Eszterhez bizalommal. Szoptatácsi tanácsadó és 4 gyermek édesanyja. Nekem is ő segített mindenben a nagyon nehéz kezdet után nagyon boldog szopis idő lett az eredmény. 20 hós a fiam és még mindig a cici a vigasz, és bizony az a legeslegjobb.

Itt megtalálod:

[link]

2010. jan. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi baj, kell néhány hét hogy rendeződjenek a dolgok szoptatás terén is, az eleje mindig nagyon nehéz, csak kevesek mondhatják el magukról hogy minden flottul ment! Kérj tanácsot szakembertől, pl www. lll.hu, és kitartás, menni fog!!!!
2010. jan. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszsi!Közben találtam egy nagyon rendes szopi tanácsadót aki ma meg is látogatott minket,éajd csak menni fog nekünk is!
2010. jan. 2. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!