Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tényleg segít a pezsgő a...

KingCunyka kérdése:

Tényleg segít a pezsgő a tejtermelésben? Miért puha a mellem? Nincs elég tejem? (Első babám)

Figyelt kérdés
Keresgéltem itt hogy mi segíthetne h több tejem legyen..és valaki ezt válaszolta.

2014. jún. 11. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Soha életemben nem hallotam ilyet. Ne itt tájékozódj, hanem itt: www.lll.hu

A tejtermelésben max. gyógyteák tudnak segíteni, de ami tényleg használ az maga a szoptatás. Ennyi.

2014. jún. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Primitiv butasag. Nem lesz tobb tej tole es csak art a babanak.

Ha baj van, inkabb keress fol egy szoptatasi tanacsadot.

2014. jún. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Velem mindig az alkoholmentes sört itatják, hogy sok tejem legyen.
2014. jún. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ALkohol???? Kizárt dolog!!! SZoptatás alatt tilos alkoholt inni! És a szénsavas italokat is kerülni kell, igy pont a pezsgő a legjobban kerülendő "ital" szoptatás alatt! Azéert puha a melled,mert pár nap szoptatás után beáll a keresle-kinálat,a mell csak annyi tejet termel,amennyi kell. Attól,hogy nem kemény egész nap,attól még van tejed. Szopi közben termelődik a legjobban. És minnél gyakrabban szoptatod,annál több tejed lesz. Sok folyadékot igyál,de NE pezsgőt,ne alkoholt,ne szénsavasat! Tejserkentő teákat ihatsz,pl Laktoherb stb, ivóléket,ásványvizet.
2014. jún. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A sör is, meg a sok lédús gyümölcs. Anyukám nekem barackot, dinnyét vett a nyári idôszakban. :)
2014. jún. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A szénsavas ital a babát is puffasztja,hasfájást okozhat!
2014. jún. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !!!
2014. jún. 11. 16:14
 8/9 anonim ***** válasza:

Előttem mindent leírtak. Csak annyit tennék még hozzá, hogy én anno fejtem szakadatlanul. Pont azért, hogy nagyobb "keresletet" teremtsek. Minden szopi után fejtem szakadatlanul, napi 4-5ször. Az elején csak 5 ml jött, aztán kicsitt több, aztán 30-40 is.

Az eredmény az lett, hogy a mélyhűtő mindhárom fiókja dugig van a tejemmel, igazából már kidobáli kell őket. :-) De inkább ez, minthogy ne legyen elég.

2014. jún. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem eddig ket babam volt, mindkettot minel gyakrabban mellre raktam, ettol rendesen beallt a kereslet-kinalat. Az elsot 20 honapig szoptattam, a masodikat meg szoptatom. Alkoholmentes sort iszom ebben a melegben, de nem lesz tole tobb tejem, inkabb csak magam miatt. Alkoholt nem iszom, mert csak artanek neki.
2014. jún. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!