Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha "tejcsomó" van a mellben,...

Ha "tejcsomó" van a mellben, hogy szüntethető meg? Annyit olvastam róla, hogy masszírozni nem szabad, meg nyomkodni, mert ez nem olyan mint egy izomcsomó.

Figyelt kérdés
meg azt hallottam, hogy valakinek élete végéig megmaradtak és nagyon kell vigyázni, meg kell előzni a kialakulását. de amikor már kialakult?
2014. jún. 12. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy kell masszírozni. Óvatosan, tenyérrel a bimbó felé. Előtte mosd meg meleg vízzel. Aztán mehet rá a baba. Nekem lenti és oldalsó részen volt, hónalj tartásban szopizta ki a babuka.
2014. jún. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ezen is gondolkodtam, hogy amikor szív, nem is onnan megy a tej.

viszont a másikban éreztem, hogy abból a csatornából ürült szerencsére, ahol szintén csomó volt

kipróbálom ezt a hónaljtartást

2014. jún. 12. 11:49
 3/7 anonim ***** válasza:
ki kell masszírozni mindenképp.Nekem, akkor volt ilyen amikor leszoktattam a kisfiam.A zuhany alatt meleg,de nem forró vizet engedtem rá,és úgy masszíroztam.Másnap már nem volt vele gond.
2014. jún. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is a masszírozás segített, és olyan pózban szoptattam utána, hogy a baba álla nézett a csomó felé kb. Amit nem tudott kiszopizni, azt kifejtem. Na az nem volt kellemes...
2014. jún. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer az egész mellem kőkemény lett és becsomósodott mindenhol, borzalmasan fájt. Kifejezetten csak masszírozni kellett elég erősen, körkörös tenyér mozdulatokkal. Marhára fájt az is, de elmúlt szerencsére. Még a kórházban az egyik anyukának csomósodott be a melle, ott a csecsemős is mondta, hogy muszáj masszírozni, mert ha úgy marad az baj.
2014. jún. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
akkor neki állok masszírozni
2014. jún. 12. 13:46
 7/7 Veronika201812 válasza:
Regi poszt de en most küzdök ezzel! Hatalmas nagy csomó alakult ki az egyik mellemben égetett és szúrt a szoptatás. Nőgyogyaszom javasolta hogy ahol elhelyezkedik a csomó a mellben onnan a mell tövétől szépen a bimbó irányába kell simitani a mellet!! Szepen kifog jönni én konkretan mindent is prováltam körörös maszirozast meleg borogatást babát is rá raktam de semmi
2023. febr. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!