Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az anyukák miért szeretnek...

Az anyukák miért szeretnek szoptatós képet felrakni facebookra? Mire jó ez?

Figyelt kérdés
2014. jún. 13. 23:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

Jézusom!!!

Mi van???

Nekem 2 gyerekem van.SOHA nem raktam fel ilyet.Ismerőseim sem..pedig nem egynek van gyereke!!

Milyen ismijeid vannak neked??

2014. jún. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Cici-selfie :D
2014. jún. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
22%
Ha nem látszik rajta a melle, mert éppen szoptat, nem tudom miért zavaróbb, mint bármilyen másik kép. :D
2014. jún. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Én is láttam nem is olyan régen, hogy az egyik ismerősöm szoptatós képet rakott ki. Majd kirakta azokat is ahol a fia éppen megszületik sima szüléssel, de többen írtak neki, hogy tegye már meg, hogy azokat leveszi..Meg is sértődött..Nekem mesélte milyen rosszul esett neki, hogy páran letámadták a képei miatt. Nem volt szívem azt mondani, hogy én kis híján elhánytam magam a képei láttán, pedig szültem én is..de azért van egy határ szerintem, hogy milyen képeket osztunk meg másokkal.
2014. jún. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
11%
Milyen szopatós képet?
2014. jún. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
25%
Amin ők szopnak?
2014. jún. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%

az én ismeretségi köröm nagy részét Budapest értelmiségi és egyetemet végzett lényei adják, mégis sokat találkozom ilyennel. Egyébként az én problémáim közt szerepel az is, hogy kirak cuki képet a gyerekről, amint az ül a bilin/nyakig maszatos, ami tényleg nagyon aranyos, de az a gyerek 7-8 év múlva iszonyatosan fogja szégyellni. Az anyák többsége pedig ezt nem érti meg. Emlékszem, hogy égett a pofám, mikor anyukám az új pasinak (akire évek óta meresztettem a szememet) jól megmutogatta a babakori Annuskabilizik, Annuskahamizik és Annuskavörösfejjeltoporzékol című képeket. Nem éreztem jól magam.


Ő viszont, mint anyuka végtelen büszke, hogy milyen édes gyereke van, az milyen ügyesen szopizik, és fel se tűnik neki, hogy a világ normális része nem kíváncsi a mellére.

2014. jún. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
Mert ma már mindent fel KELL rakni facebookra. Az első UH képet, a szülés folyamatát végig kell posztolni, a legelső képet a gyerekről szintén meg kell osztani az egész világgal, és minden egyéb létező dolgot vagy cselekvést is. Ricsike 1 hónapos... Ricsike 3 hónapos... Ricsike játszik... Ricsike fürdik... Ricsike szopizik... azért, amiért a gyermektelenek azt hiszik, hogy mindenki kíváncsi rájuk és életük minden pillanatára, az anyukák meg azt hiszik, hogy az ő gyerekükre kíváncsi mindenki. Pedig nem. Én áldom az eget, hogy még az előző generációban születtem, és nincs tele a világháló a nyilvánosan megosztott babaképeimmel.
2014. jún. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%

Szoptassa,mert az a dolga,de basszus,azért képet ne rakjon már fel róla!Ha annyira tárolni akarja az intim képeit,akkor tárolja a gépen,vagy pendrive-n,de ne az interneten!Ez nem normális.Én még nem láttam ilyet,szerencsére!Láttam már női mellet,meg nekem is van,meg természetes dolog a szoptatás,de NEM kell róla képet csinálni és felrakni az internetre!Ez nem normális!

El nem tudnám képzelni,hogy intim képeket rakjak fel az internetre,és NEM a prűdség miatt!

Nem természetes,hogy ilyet rak fel valaki a netre.


A FACEBOOKNAK SZÜLTE A GYEREKÉT AZ ILYEN?Mark Zuckerbergnek akkor már több gyereke van,mint gondolná!Hamarosan követelik tőle a gyerektartást!:)

2014. jún. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%

"Mi bajotok van a szoptatos képekkel?????? Beteg kanok modjára feláll a fa-zotok, vagy mi van? "


Nem, épp ellenkezőleg. Frusztrál, ha kéretlenül bárkinek a mellét kell nézegetnem, mert a hírfolyamomban az orrom alá tolja.

2014. jún. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!