Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért kell a facebookra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell a facebookra lánykérős-gyűrűs képeket feltenni?

Figyelt kérdés

Karácsony-szilveszter tájékában annyi ilyen képet láttam, hogy eddig amelyik ismerősömet normálisnak tituláltam, már azokon is kezdek vacilálni...

Nem tudom, hogy ez a dolog most lett ilyen népszerű, vagy csak én értem el azt a korhatárt, amikor már megsokszorozódnak az eljegyzések, de rosszul vagyok...

Ma egyik volt egyetemi évfolyatársam posztolt ki egy képet, miközben a WC-ben áll a tükörrel szemben és látszik az újján a jeggyűrű...komolyan: a WC-ben, mint egy tizenéves kislány, akinek nincs ki mind a 4...

Múlt héten egy volt osztálytársam a konyhában csinált hasonló képet...

Nem értem, komolyan...


2013. jan. 10. 12:10
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
91%

Mert ez egy fontos esemény az életükben, és meg szeretnék osztani az örömüket másokkal is.

Nekem is mostanában kezdenek az ismerőseim házasodni, de én teljesen megértem, hogy ezzel van tele a facebookjuk. Boldogok, büszkék és tudatni akarják a világgal. Teljesen normális emberi reakció.

2013. jan. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
49%

Savanyú a szőlő?

Egyébként meg mit foglalkozol ezzel? Mindenki azt tesz fel, amit akar.

2013. jan. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy megkérditek, savanyú-e a szőlő?!

Nem, nem az, nekem is volt lánykérésem már...


És elsősorban nem is az a bajom, hogy örvend: Istenem, örvendjen, de az ilyen közönséges WC-s, konyhás, tükrös képeket nem bírom lenyelni, közben meg mutogatni a gyűrűt...

Elég baj, ha valaki csak így tud örvendeni...

2013. jan. 10. 12:19
 4/41 anonim ***** válasza:
75%
Az eljegyzés manapság már egy elcsépelt aktussá vált. Ezeknek a lányoknak a negyedét sem fogják elvenni később, hidd el. Én még mindig úgy gondolom, hogy az eljegyzésnek igazán komoly szándéknak kell lennie. Sokan jegyezkednek el ma már úgy, hogy amúgy fogalmuk sincs, mit várnak egymástól 10 év múlva, csak most ez olyan jó poén, meg amúgy is fel lehet vágni az ismerősöknek. Engem a vőlegényem úgy jegyzett el, hogy közben evidens is volt, hogy az esküvő dátuma is ki van tűzve. Szerintem ezt csak így lehet komolyan venni...
2013. jan. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
48%

Fúú de megkeseredett,irigy egy nő lehetsz!

Mit foglalkozol vele,hogy ki mit tesz ki facebookra,ha nem tetszik,nem lájkolod,nem kommenteled,azt kész!

2013. jan. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
97%
Figyelj kérdező, nagyon sok bajod lesz még az életben, ha nem tanulsz meg leszarni dolgokat. Ne szívd fel magad az ilyesmin, mert értelmetlen. Az egyszerű emberek így fejezik ki az érzelmeiket, hogy a budiban fotózkodik az új gyűrűjével, mert benne fel se merül, hogy ez prosztó dolog lenne. Ő így boldog. Ezeknek az embereknek nincs ízlésük. Múltkor találtam egy képet egy volt osztálytársamról: az a tipikus kék strasszos műkörmös, amorf elhízott testű, feszülős latex cicagatyás, fekete póthajas, csöcskidobós négerre szolizott iszonyat lett belőle. És tudod hol pózolt ÍGY? Egy templomban, az oltár előtt:DDDD Ne tudd meg, milyen jót mulattam, egy percig se jutott eszembe bosszankodni:DDD Gondolkodj inkább te is így.
2013. jan. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
88%

En is igenytelensegnek tartom ezeket a kepeket. Mikor kinyalja magat, sero belove, furdoben fotoz, kozben minden tiszta retek es pottyos a tukor...

Ezek az eljegyzesi kepek szerintem azt hivatottak bizonyitani, hogy lam, ok is kellenek valakinek. De sokszor tul nagy feneket keritenek ennek.

Ami meg szinten zavar, hogy vannak nok, akik, ha gyerekuk szuletik, ok megszunnek onallo szemelynek lenni. Megnezem a kepeket, van vagy 40, de onmagarol nem rak fel, a profilkepen is a gyerek...

Igenis kivancsi vagyok a gyerekre is, de legyen kulon mappaban es rakjon fel az illeto sajat magarol is!

Tisztelet a kivetelnek!

2013. jan. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem a kérdező nem irigy, tényleg elég gusztustalan hogy a wcben fotózza magát. Hát nem lenne sokkal szebb és gusztusosabb kép amin együtt van a menyasszony és vőlegény. Lehet mutogatni a gyűrűt (én is kitettem anno, mert büszke voltam rá és boldog, nem nagy képűsködni akartam) de nem mindegy hogy ez thogyan teszi az ember...
2013. jan. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
81%

Vannak emberek, akiknek egyszerűen nem terjed odáig az intelligenciája, hogy felfogja ésszel, hogy ilyen helyeken nem fotózkodunk. Apám mondta a múltkor öcsémnek, mikor a kertben készítettünk egy közös fotót, hogy fiam, a rozsdás vödröt rúgd már ki a képből:D Hát igen... Ez a különbség köztünk meg a budifotósok közt:D

Egyébként múltkor állásinterjún mondta nekem az interjúztató csaj, hogy vannak pályázók, akik képesek olyan képet feltölteni, akik pláza wc-ben fotózták le magukat a tükörrel szemben. És nem egy ilyen esetük volt már. No comment category...

2013. jan. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
50%

a közösségi oldalak lényege,hogy megosszuk a baratainkkal,ismerosokkel a velünk történt kisebb-nagyobb dolgokat..Egy eljegyzes nagy dolog,szerintem...Ha nem tetszik neked,hogy valaki arra használja az oldalt,amire való,akkor miért vagy fenn? Inkább ilyen személyes dolgokkal legyen tele az uzenofalam,mint Coelho idezetekkel...

a másik meg,írod,hogy oszt.társad volt és tizenéves,és de gáz már,hogy eljegyeztek, ehhez képest azt írod,hogy te is menyasszony vagy..akkor hogy is van ez?egyidosek vagytok,nem?

2013. jan. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!