Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás után mitől fájhat a...

Szoptatás után mitől fájhat a mellem? Mindkét mellből szoptattok? Kb mennyi ideig?

Figyelt kérdés
Èn 2*10 percet szoptatok amikor igényli a pici.van hogy òránként de van hogy este 9kor elalszik és reggel 5kor kel fel. 3 hetes a kisfiam
2014. jún. 20. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:

A szoptatás első hónapjában nagyon fájtak a melleim.

Mindkét mellből szopizott, és az elején sokáig, utána egyre kevesebb ideig.

2014. jún. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem közben a bimbóm fájt, utána meg a mellem teljes egészében. Én is megkérdeztem itt, és nekem azt írták, hogy a mell a szoptatás után újabb adag termelését kezdi el, és ezért fáj. Szóval ez jó jel. Engem megnyugtatott. Úgy 2 hónap elteltével ez a fájdalom megszűnt, de a tej maradt. :)
2014. jún. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az elso honapokban nekem is fajt az egesz mellem, el fog mulni.
2014. jún. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Medvi ***** válasza:
Szerintem nem ártana néha lefejned, főleg amikor fáj, nehogy a pangó tejtől begyulladjon. Én csak géppel tudtam üresre fejni, elég volt 2-3 naponta egyszer, aztán hamarosan magától beállt a mennyiség, és ezzel a fájdalom is megszűnt.
2014. jún. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!