Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nem ártok azzal ha ugyanazzal...

Nem ártok azzal ha ugyanazzal a cicivel kezdem a szoptatást amivel befejeztem?

Figyelt kérdés
Nagyon huncut a 6 hetes kisfiam, és hiába van még benne nem akar megdolgozni érte akkor sem ha éhes inkább mérgelődve cincálja a cicit. Ha így csinálom akkor meg kiszívja mert az elején még igazán éhes.
2008. aug. 1. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jól csinálod!Mindig azzal a cicivel kell kezdeni, amivel befejezted, pont azért amiért írtad- amikor éhes jobban kiszívja.
2008. aug. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem értek egyet az előző hozzászólóval.

Nem mondom hogy azt csináld amit én vagy amit ő mond, döntsd el te hogy neked mi a jobb, én azért leirom neked a történetemet.

Én úgy szoptatok hogy 1x a jobb 1x a bal mellből. Ha a jobból szopiztatok akkor a következő evés a balból lesz.

Az előző hozzászólónak abban nincs igaza hogy ugyanabból szoptass amivel befejezted mert abba még maradt és következő evéskor a maradékot úgyis kiszivja.

Mert...addigra már rég újratermelődik a tej és mig te szopiztatod a picit addig a másik elkezd szépen egyre jobban tele lenni, majd a tejmirigyek duzzadni, aztán a nyirok csomók, majd végül szépen begyullad a melled.

Én igy jártam és de olyan szinten hogy 40 fokos lázam volt 5 napig mert egyik mellemről átment a gyulladás a másikra és antibiotikum lett a vége, aminek meg az lett a következménye hogy kevesebb lett a tejem.

Egyébként nem is éreztem semmit csak amikor már teljesen megtelt a mellem és egyszer csak iszonyatosan elkezdett fájni. Rettenetesen piros is lett.

Vigyázz mert ha begyullad akkor annyira fog fájni hogy lekivánod a csillagokat az égről miközben te vagy valaki kimaszirozza neked.

Üdv: 5 hetes kislány anyukája

2008. aug. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha egy szopi alkalmával mindkét ciciből etetsz, akkor a következőkor abból kell adni, amivel befejezted. Jól csinálod!
2008. aug. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. A második hozzászólónak akkor van igaza, ha egy etetéskor csak egy ciciből etetsz. Ha kettőből, akkor jól csinálod.
2008. aug. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!