Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az Avent elektromos mellszívó...

Az Avent elektromos mellszívó mennyire erősen szív?

Figyelt kérdés
Kézi Aventeset használok, de már fáj tőle a kezem.Ezért vettem egy Pesztonkát (elektromos), de az olyan erősen szívott, hogy fájt tőle a mellem, majdnem elapadt a tejcsi.Így újra visszatértem az avent kézire.De most megint nagyon fáj a kezem, ezért gondoltam az elektromos aventre,csak félek, hogy drága pénzért megveszem, és attól is fájni fog.
2010. jan. 7. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Olyat vegyél gyógyszertárban kapni, Csöpi Fájdalommentes kézi mellszívó. Ez a neve.

Ezt nem kell a kezeddel nyomni, a cicidet nyomkodod.

Ez hasonlít a legjobban a baba szopására és ezzel lehet a legjobban kifejni a tejet.

Kb 1000 ft-ba kerül. Ha rám hallgatsz ilyet veszel.

2 gyerekemet szoptattam. A kutyák itták a lefejt tejet, meg egyik barátnőmnek adtam mert neki egyáltalán nem volt. 5 hónapig kapta a másik pici baba a lefejt tejemet.

2010. jan. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a medela elektromosát használom, több kézit is kipróbáltam, de ez vitte a pálmát! Ütemesen szív, mint a baba, és nagyon kényelmes, gyors és sosem fájt. Használtan vettem, lehet a vaterán, teszveszen 5-6000Ft-ért is venni, vagy esetleg bérelj egyet egy hónapra és próbáld ki!
2010. jan. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia,én a teszveszen vettem egy medela elektric mini mellszívót.Mondjuk öt-hatezerért nem nagyon láttam,ezt 11 ezerért vettem használtan és a szűkítő hiányzik belőle (mondjuk nincs is rá szükség).A baj csak az,hogy az egyik mellbimbóm lapos és azt egyáltalán nem szívja be,így továbbra is marad az avent kézi.Egyébként a másik cicimből pillanatok alatt leszívja a tejcit és négy fokozatban állítható.Nagyon kényelmes darab.Az aventosat én sem ismerem,de a medela nagyon jó.És ilyet tényleg lehet használtan is venni.
2010. jan. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!