Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 5 hetes kislányom nem elég...

5 hetes kislányom nem elég erős kiszívni teljesen a cicit, ezért hozzátáplálás kell cumisüvegből. Milyen cumit vegyek, amiből nem ömlik a tej, hanem meg kell dolgoznia érte?!

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy méretezve vannak manapság az etetőcumik, van olyan, ami újszülöttnek való, egy pici lyuk van csak rajta, ha azt használod, meg kell dolgoznia a kajáért a babának. Én ilyet fogok venni, hogy ne veszélyeztesse a szopást a cumisüvegből való etetés.
2010. jan. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szopta..


Itt is ilyenről volt szó, a cumisüveget én ajánlottam.

2010. jan. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Avent és 1-es cumit. Nekünk bevált.
2010. jan. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Ez egy hülyeség ! Lehet lepontozni ,az én kisfiam 2 hétig nem cicizett ,aztán jött a doktorbácsi és azt mondta ,higgyem el a 3. evésnél lesz annyira éhes ,hogy szívja rendesen ! Koraszülött volt ,mára cicifüggő !
2010. jan. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem se jó a cumisüveges megoldás. Az én lányom se bírt jóllakni, sőt annyira elfáradt, hogy mindig bealudt, rövid időn belül meg sírni kezdett, mert éhes volt. Nekem azt javasolta a doki, hogy ha az egyik cicin már elfáradt, kb. 5 percig böfiztessem a vállamon, majd kínáljam meg a másik cicivel, majd böfi után újra az "elsővel". Így aránylag gyorsan jól tudott lakni a könnyen jövő tejjel. Szerintem próbáld ki!

Az a baj a cumisüveggel, hogy az sosem olyan, mintha cicin lenne, tehát ha rájön, hogy onnan is tejet kaphat, ráadásul egyszerűbben, akkor könnyen előfordulhat, hogy nem fogadja majd el a cicit...

2010. jan. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha mindenféleképpen cumisüvegből szeretnéd etetni akkor a MAM 1-eset vedd.Nagyon jó és tényleg meg kell vele dolgozni a babáknak és valami olyasmi van ráírva,hogy átmenet a mell és a cumisüveg között,tehát hasonlóan jön belőle mint a mellből.
2010. jan. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!