Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás előtt mivel szokás...

Szoptatás előtt mivel szokás a cicit letisztítani?

Figyelt kérdés
2008. aug. 3. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
A kórházban szokták letisztítani a ciciket mindenféle fertőtlenítő szerekkel. Otthon szerintem nem kell túlzásba esni, símán szappan és víz.
2008. aug. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja, vagy csak víz. én nem szoktam lemosni, csak ha kentem rá vmit mert kisebesedett a mellbimbóm. Ne legyen már Sudocrem ízű a tejem :)
2008. aug. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én Bórsav-oldatot használok, Naturlandosat, a gyógyszertárban vettem. Nekem bevált!
2008. aug. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia.Én Bórvízzel tisztítottam, azt nem kell utána lemosni, és nem kell attól félni mint a szappanos mosásnál, hogy esetleg marad rajta valami.Soha semilyen problémája nem volt a lányomnak a szájával.Se penész, se semmi.
2008. aug. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
csapvízzel :) szappan nélkül, jó meleg csapvízzel!
2008. aug. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én nem mosom le semmivel, sztem felesleges ha itthon vagyok és semmit nem csinálok. ha megyek erre arra és megizzadok akkor meleg vizzel mosom csak le. sztem azért felesleges mert a kezét is meg egy idő után mindent a szájába vesz és azok se sterilek
2008. aug. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
de itt arról is szó van, hogy az apró tejrészecskék bomlani kezdenek, aztán gombás fertőzést, szájpenészt okozhatnak. Ezért nem árt lemosni, s inkább szopi után is, hogy a cicid ne fertőződjön. Van, aki hajlamosabb rá. És persze sima meleg víz elég.
2008. aug. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!