Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szopipárnát érdemes venni?

Szopipárnát érdemes venni?

Figyelt kérdés

2014. jún. 25. 11:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az elején nem. Mi kaptunk, hazajöttünk a gyerekkel, ráraktam és beesett a lyukba. Kell egy bizonyos testméret, hogy kitámassza és ne elvesszen benne.
2014. jún. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, igen. De mindenre használtam, csak szoptatásra nem. Terhesség alatt vagy fél évig azzal aludtam, imádtam, a vége felé már életmentő volt. Miután megszületett próbáltam vele szoptatni, az nem ment. kb. 1 hónapos volt, amikor ráfektettem, 4 hónapig szeretett rajta heverni, aztán kinőtte. :) most bírkózik vele a szőnyegen :)
2014. jún. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
en is azzal aludtam terhesen jo sokaig.:-)viszont szoptani a kisebb fajtan tudtam csak.ami kemenyebb v hogy mondjam.
2014. jún. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem, nem. Terhesség alatt takarót csavartam össze, azzal aludtam. Szülés után meg... Én például nem tudtam szoptatni (biztos vagyok benne, hogy ez nem a párna hiányának oka), nem volt egy csepp tejem se. És mikor meg volt, akkor az meg arra se volt elég, hogy étkezést kitegyen. Én addig nem vennék, míg nem tudod, hogy van-e tejcsi, tudsz-e szoptatni. Illetve ott majd a gyakorlatban látod, hiányzik-e. Ha adhatok egy jó tanácsot, inkább készíttess! Úgy pár ezer Ft-ot meg tudsz spórolni, amit a babára költhetsz.
2014. jún. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon jó szolgálatott tett mind a terhesség, alatt (nagyon jó vele aludni, kényelmesen lehet rajta félig hason feküdni), mind a szoptatás alatt, és nekem már a kórházban is jól jött, azon szoptattam, egészen addig amíg elfért rajta a baba. Fekve szopinál meg azzal támasztottam meg a hátát.
2014. jún. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Első kettő gyereknél nem volt, teljesen feleslegesnek tartottam. Amikor a 3. babánkat vártam, fekvés közben sehogy nem találtam a helyemet, gondoltam beruházok egy szopipárnára, hátha .... Nagyon bejött, tök jókat pihentem, aludtam rajta. A baba születése után sokáig kórházban voltunk, behozták utánunk. Szoptatni nem tudtam rajta (túl pici volt a kislányom), de a hátamat, derekamat megtámasztotta közben, és ezt ölelve aludtam el mindig.
2014. jún. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Csináltatnék, nem konkrétan venni gondoltam, igazából aludni énis a takaróval alszok, de szoptatáshoz ezek szerint nem sok értelme van. Viszont akkor alváshoz lehet beruházok egyre:)
2014. jún. 25. 13:18
 8/11 anonim ***** válasza:
Én soha nem aludtam vele, de mindhárom gyerekemet azon szoptattam már a kórházban is, és imádtam, nagyon kényelmes volt.
2014. jún. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nem használtam alvásra, viszont mindhárom gyermekemet azon szoptattam. Imádtam. Ha újra kellene kezdeni, akkor is vennék.
2014. jún. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes. Alváshoz használtam én is leginkább, de én szoptatni is tudtam rajta rendesen, kényelmes volt.
2014. jún. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!