Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyi teat adhatok szopi...

Mennyi teat adhatok szopi melle? /hasfajas elleni tea/

Figyelt kérdés
Kizarolag szoptatok es szeretnek is ameddig csak lehet, ezert nem tudom mennyi teat es mikor(szopi elött v. utan)adhatok 2 hos babamnak, hogy ne menjen a tejem rovasara(mivel ha kevesebb tejet iszik kevesebb is termelödik).
2010. jan. 14. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Attól nem fog kevesebbet szopni a babád,ha teát adsz neki.Én többnyire az éjszakai szopi helyett teáztattam őket.Így az éjszakákat elég hamar átaludták már.
2010. jan. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én mecsek baby teát adtam a fiamnak szopi előtt,hat-hét kortyot.Ne félj hogy kevesebb lesz a tejed, ha marad a cicidben, akkor fejd le, én így csináltam és rengeteg tejem van.
2010. jan. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia,én két etetés közt adtam neki hipp teát,nem ment a tejem rovására azota isugyanugy szopizik.12 hetes kicsi fiu anyukája,jah és annyit amennyi neki kellett
2010. jan. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ha akarnék sem tudnék neki teát adni szopi mellett. Egyszerűen nem fogad el semmi cumisüveget, csak a cicimet. Ha nagyon nyűginek találom, és már végképp nem tudom mi a baja, akkor ráteszem egy picit a cicire, pár korty és megnyugszik. Próbáltam már teát adni neki kiskanállal isde úgy sem kellett. Nálunk ez a "cici-ivás" lett a megoldás!
2010. jan. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!