Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2 hos babának hogy hozzam...

2 hos babának hogy hozzam vissza a tejet?

Figyelt kérdés
Kis súlyú, beteg, inkubátoros baba volt. Tejem volt,mert fejtem kb 80-100 ml, de a kórházban nem engedték szoptatni,üvegből kapta. Itthon már nem fogadta el a cicit, így 6 hetes korára elment a tejem.pár csepp viszont van még. Hogyan hozhatnam visszajuttatni,h legalább üvegből megkaphassa?

2014. aug. 23. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Fejni, fejni, fejni...
2014. aug. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi
2014. aug. 23. 14:09
 3/9 anonim ***** válasza:
megfelelo mennyisegu folyadek, taplalkozas, Ricinus communis 5CH, More milk tabletta es fejes(es semmi stressz, eleg alvas neked). Ezzel nekem sikerult egy betegseg miatt szinte teljesen elapadt tejet visszahoznom 6hos koraban. Azert probald mellre tenni, hatha kedvet kap hozza, akar dudiztatni is, mert a baba a legjobb ingerkivalto. Letezik olyan modszer, hogy a dudisuvegbe csovecsket teszel, aminek a masik vege a mellbimbo alatt van, es ugy adod oda a kicsinek. A kicsi igy szivja a tejet, meg merged be, neked meg ingerli a melled. [link] a vege fele van egy kep, ahol a mellbimbora van rogzitve a csovecske, en mindenkepp megprobalnam, esetleg szoptatasi tanacsado lehet tudna ebben segiteni
2014. aug. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

a la leche liga egyik szakemberét keresd meg, ők nagyon profik - szoptatási tanácsadók - tuti tudnak neked segíteni.


de amúgy a fejéssel is tudsz tejet csinálni egy ideig és mértékig, de tényleg egy szakembert kérdezz meg erről. (én e-mailben leveleztem egy LLL tanácsadóval. írsz nekik, 2 nap alatt válaszolnak, nagyon kedvesek, feltétlen próbáld ezt az utat ki)

2014. aug. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Éjjel-nappal 3 óránként fejj, mindkét mellet váltogatva,legalább 20-25 percet. Ne várd, hogy 2-3 nap alatt nagy legyen a változás, de arra figyelj, hogy minden nap egy kicsit több legyen az előző napinál. Találd meg a megfelelő fejési módot. Ha nem megy mellszívóval, akkor kézzel. A tejleadó reflex beindítása kulcsfontosságú. Ezt elősegítheted, ha közben a babád a közeledben van.
2014. aug. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

esetleg ez a recept? [link]


nekem használt, bár nem durrant be a mellem, de a csökkenés megállt.

2014. aug. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

igen, lll tanácsadó.

Jófej vagy, hogy egyáltalán megpróbálod, tarts ki!

2014. aug. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, a profi (igazi) szopis tanácsadó szerintem a Szoptanít használatát is megmutatná, azzal jók lennének az esélyek.
2014. aug. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En adhatok egy nagyon jo szoptatasi tanacsado elerhetoseget ha erdekel irj privit. Cumizavaros valoszinu de meg kicsi es visszavarazsolhato a cicire. Nekem sikerult de nagyon kemeny. Fejessel nem sokaig tudsz anyatejjel taplalni es sokkal macerasabb hosszu tavon mint szoptatni!
2014. aug. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!