Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akik korán mentetek...

Anyukák, akik korán mentetek vissza dolgozni ( fél éves kora körül a babának) mesélnétek milyen így az élet?

Figyelt kérdés

Ki vigyáz a gyerekre, mennyit vagytok távol tőle egy nap, milyen munkátok van, hogy viselitek, a baba hogy viseli...

Sajnos úgy néz ki, hogy nekem is munkát kell keresnem kb egy hónap múlva(5 hós a babám) mert eddig olyan lakásban laktunk ahol csak a rezsit kellett fizetnünk, de sajnos albérletbe kell majd költöznünk így kevés a GYED amit kapok ( minimálbér alapján számolják)

A páromnak van egy beugrós másodáláása, de az nem fix, nem tudunk kalkulálni vele...


2013. máj. 8. 07:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Bölcsődébe nem kaptunk helyet, rokonok távol laknak, bébiszitterre nem telik, ezért mi úgy oldottuk meg, hogy itthoni munkám lett. Sok helyen megengedik ezt.
2013. máj. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Milyen jellegű munkád van? Amiben én a legtöbbet dolgoztam eddig, abban biztos hogy nincsen itthoni munka ( banki call center). Épp ma kezdtem nézelődni az állásportálokon, mert még takarítani is elmennék, vagy bármi olyat amit heti 5 alkalommal elég csinálni, és ha nem lennék bejelentve mégjobb lenne,mert akkor a GYEDet nem kellene lemondanom.
2013. máj. 8. 07:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem jelentenek be bolcsodèbe nem veszik fel! En is viszonylag koràn mentem vissza dolgozni,1èves volt a kisfiam, 6 òràban 9-15-ig + 1 òra az utazàs 8.30-15.30-ig van bolcsibe.
2013. máj. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, én mű- és szakfordító vagyok, azért tudok itthon dolgozni. De ebből sajnos nem lehet önmagában megélni, ezért kiegészítem internetes munkákkal.
2013. máj. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg, ha nem bejelentett a meló, akkor nem veszik fel bölcsibe. De végülis az nem lenne nagy baj, mert ha teljes állásom lenne, akkor apa felmondaná a másodállását, és ő vigyázna a picire, ha meg ő dolgozik, akkor talán anyu,vagy apu, esetleg ritka alkalommal babysitter.
2013. máj. 8. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!