Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2 hetes babám eddig rengeteget...

2 hetes babám eddig rengeteget evett, volt is tejem. Most egyik napról a másikra olyan, mintha kifogyott volna a bal mellem. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

A bal nagyon fájt, sebes lett (véres tej nem volt) de ennek ellenére megkapta azt a cicit is. Egy olyan éjszaka volt 2 napja, hogy a balt lefejtem és amikor az jött, akkor üvegből kapta.

A jobból 80-120 grammot is megeszik. A balból 45-50 de az előbb csak 10-et és látom is, hogy az a cici üres és kisebb.


2014. aug. 30. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Tedd tobbet a balra, kezd azzal a szoptatast, hogy erosebben szivja. Es azt fejd meg ki az etkezesek utan. Nekem is kevesebb van a balban, ez termeszetes.
2014. aug. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj ezen. Amúgy 2 hetesen van növekedési ugrás, hirtelen többet esznek, tedd mellre, amennyit tudod és evés után fejd le minimum a balt.
2014. aug. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi mindkettőtöknek.

Tegnap 40 percig hagytam nyamnyogni a balon, 70 grammot tudott kivarázsolni, nagyon boldog voltam. Aztán sírva szoptattam, mert annyira fájt. Felázott, berepedezett. Éjjel a másik mellemmel megtörtént ugyanez. Nem raktam így cicire a babámat, hanem fejtem. A két mellből összesen 10ml jött ki. Éjszaka el kellett mennie a páromnak tápszerért, ha minden kötél szakad. A fagyasztóból kivettem, amit eddig elraktam. Addig pihentek a melleim, meg én is aludtam egyet. Mikor felébredtem sikerült fejni annyit, hogy a kisfiam jóllakjon. Ma pedig kijöttek 90 grammok mindkettőből. Azt hiszem, hogy a nem alvás + a nagyon fájdalmas mellbimbók okozták a bajt. Most Bioptron lámpázom a bimbókat és fejek. Amíg nem gyógyul meg, addig üvegből fog enni, de legalább anyatejet. Tudom, hogy aztán nehéz lesz visszaszoktatni cicire, de inkább ez, mint a tápszer.

2014. aug. 31. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!