Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Berepedt, felázott, picit...

Berepedt, felázott, picit sebes mellbimbóra Bioptron lámpa?

Figyelt kérdés
Szabad-e? Ha igen, mennyi ideig? Használ?
2014. aug. 31. 18:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem tudom de nekem a szoptatasi tanacsado a 100%os lanolint javasolta es az szepen helyre hozta (300 ft es nem kell lemosni szopi elott)
2014. aug. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
1-es, hol vettél 300Ft-ért lanolint? Én is használtam, a dm-ben vettem meg nem merem mondani mennyiért. :) Egyébként tényleg jó. Én már a kórházban is használtam.
2014. aug. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
a gyogyszerzarban kis feher tegelyben kb 50 ml.lehet
2014. aug. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbálom hátha jó lesz. Bepanthent használtam, de csak még jobban felázott. Nekem nem használt. Most lámpázom óránként 10 percig mindkettő oldalt és szerintem jobb. Meg anyatejjel kenem és rászárítom. A védőnő javasolta, hogy kenjek rá boraxot, nehogy elfertőződjön, meg a baba is szereti, szájpenészre is jó.
2014. szept. 1. 09:11
 5/12 anonim ***** válasza:
igen a bepanthen helyett mondtak a lanolint mert a bephanten meg a garmastan varosit, ami leesik es ujra felazik es ujra sebes lesz. a lanolin jo de annak is.kell 2-3 nap de utana szepen rendbe jon igaz en utana elkezdtem bimbo vedot hasznalni, nem tudom hogy utana vissza jott e volna meg a problema.
2014. szept. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nekem a bimbóvédő mellett lett csúnya sebes a cicim:( Pedig váltogatom a pózokat, látszólag jól kapja be, de valamit csak nem jól csinálok.
2014. szept. 1. 12:29
 7/12 anonim ***** válasza:
akkor nem jó méretet használsz. Én először próbálkoztam az Avent legkisebbel, sebes lett tőle. utána az Avent legnagyobbal - nem bírta bekapni. a Tommee tippee közepessel - ez elég jó volt, jól evett vele de szintén törte a bimbóm. Majd a ccsecsemősök kioktattak hogy a Medelásat kell használni és abból is a közepest ajánlották - és egyszer igazuk is volt. szuperül eszik vele, látszik hogy neki sokkal könnyebb (a kórházban már épp fogyni kezdett amikor rám szóltak hogy nem eszik...) na ezzel beindult a hízás és egyáltalán nem fáj, a Brendonban lehet kapni.
2014. szept. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

De jó, hogy ezt leírtad. Nem is gondoltam, hogy rossz méretet használnék. Megpróbálom, hátha a méretcsere segít.

2014. szept. 1. 17:12
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem a medela nem volt jó, kisebesedett, úgy is tudta véresre szívni. Szopt. tanácsadó avent legnagyobbat ajánlotta, bevált. Ismerősömnek szintén, másik tanácsadó javaslatára. Azért, mert úgy az egészet kell bekapnia. De lehet másnak más válik be.
2014. szept. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

1 db birsalma magot beáztatsz vízbe, és megvárod míg "felázik". A kocsonyás anyggal kened be a melled ami képződik. (Ilyenkor már talán tudsz szerezni birsalmát.)

Teljesen természetes és le sem kell mosni szoptatás előtt.

Hatóanyagában nagyon hasonló mint az aloe vera. Különbség, hogy ez nem okoz hasmenést míg az aloe okozhat!

2014. szept. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!