Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Berepedt, felázott, picit...

Berepedt, felázott, picit sebes mellbimbóra Bioptron lámpa?

Figyelt kérdés
Szabad-e? Ha igen, mennyi ideig? Használ?
2014. aug. 31. 18:10
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nekem Avent bimbóvédő van és ahogy nézegettem nagy lehet. Gondolkodom, hogy nem használok bimbóvédőt tovább. Rendbe szedem a bimbóm és hagyom simán enni. Előtte viszont keresek egy szoptatási tanácsadót, hogy biztos jól tegyem mellre a picit és hagyom, hogy magától megedződjön a bimbó. Olyan meghitt dolog a szoptatás és úgy bánt, hogy a szilikon darabot szopogatja a fiam.
2014. szept. 2. 16:58
 12/12 anonim ***** válasza:

nekem már nem fogadja el simán, csak bimbóvédővel mert azt szokta meg. én nem hinném hogy a szilikon érzet annyira kárt tenne, mint ahogy azzal sem értek egyet hogy tápszeres gyerek nem kötődik úgy az anyjához...persze jobb ha az ember szoptat, mert kényelmesebb, egészségesebb, olcsóbb stb.

nyugodtan próbáld ki bimbóvédő nélkül, de én a helyedben adnék egy esélyt még a Medelának vagy a Tommee Tippeenek, az Aventes tényleg a legrosszabb. szeretem az Aventes cuccokat de a bimbóvédőjük nagyon nem jött be. a szoptatási tanácsadó jó ötlet, de ha a kicsi rágja a melled azon nem segít.

2014. szept. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!