Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt mit lehet...

Szoptatás alatt mit lehet szedni allergiás tünetekre (tüsszögés, orrfújás, szemviszketés)? Parlagfű allergiás vagyok és kezd beindulni a szezon.

Figyelt kérdés
FLPs Aloe Vera termékek között van olyan, ami használható és bevált valakinek? Melyik az pontosan és milyen áron van?
2008. aug. 8. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a legjobb lenne , ha elmennél a házi orvosodhoz vagy a szakrendelőbe ahol fel szokták írni a receptet és megkérdezed. Ezek a gyógyszerek az anyatejjel a babádba is bekerülnek.

Érdemes megkérdezni a kezelőorvosod.

2008. aug. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az előző választ annyiban egészíteném ki, hogy kerüld az olyan gyümölcsöket-zöldségeket, amik keresztallergiát okozhatnak:görögdinnye, uborka, paradicsom, tök, többek között.Nekem ez nagyon sokat segít.Így kevésbé intenzívek a tünetek!

17 hetes kismama

2008. aug. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia, FLP-s termékek közöl, az aloe natur gél, pollen tabletta és aloe activator! Ha kell, akkor tudok szólni egy termékforgalmazóval aki tud hozni neked! Írj ha kell termék!

Kb. 10-15 ezer ft.

2008. aug. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia

én a pollen grape teát iszom-van kapszula is-ill van homeopátiás bogyó is-pollens a neve

nekem használ-persze nem olyan bivalyerős mint a normáé gyógyszer

2008. aug. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Van nekem is FLPs ismerősöm, csak a tapasztalatokra voltam kíváncsi. Ha bevált, akkor rendelek!

2008. aug. 9. 11:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is iszom a gélt, az aktivatort, és van egy tabi is, ami jó. Nekem a gél elég, semmi tünet:-)
2008. aug. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!