Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Állandó köhögés, tüsszögés,...

Állandó köhögés, tüsszögés, orrfújás nem árt a babának? 22 hetes vagyok.

Figyelt kérdés

Napok óta beteg vagyok,hetek óta fújom az orrom néha-néha.De most,h beteg vagyok,szinte két percenként orrotfújok,ma elkezdtem köhögni is,aztán tüsszögök!Orrfújásnál nagyon megfeszül a hasam.

Nem lehet baja a babának ettől,ugye? Gyógyszert nem szedek,esetleg homeot,meg hársfa teát iszom + C vitamin!

Félek,h a sok hasfeszülés bajt okoz (orrfújás,köhögésre,tüsszögésre gondolok).

Szerintetek lehet baj?

Köszi


2010. nov. 4. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem.Én egy hónapig "fuldokoltam,mert a gyomorsav megmarta a torkom.Nekem is állandóan feszült a hasam a köhögéstől,de a kisfiam teljesen egészséges.Amikor beteg voltam,akkor sem volt semmi.Szóval nyugodj meg.
2010. nov. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Biztosan nem árt!Pihenj sokat,igyál sok meleg teát egyél sok gyümit-bár a narancs szezon nincs még itt de citromos tea van mézzel:)

Jobbulást!

2010. nov. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha megfulladsz az jobban ártana neki. :)

Viccet félretéve, nem kell túlaggódni a dolgot. Terhes vagy, nem halálos beteg. Semmi baja nem lesz ettől.

2010. nov. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Oké,köszönöm!Nem aggódom!Vagyis megpróbálok! :) Van már egy kisfiam,vele nem voltam beteg,igaz ő nyáron született,szóval a télből keveset voltam terhes... :)

Minden jót nektek.Sok egészséget.

2010. nov. 5. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!