Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen vitamint szedhetek...

Milyen vitamint szedhetek szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
Most kezdem a 37. hetet, a vérképem borzasztó rossz lett, kellene valami vitamint szednem. Az Elevittől nagyon rosszul vagyok? Van valakinek valami jótanácsa?
2008. aug. 10. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Gyógyszertárban vagy a dokit kérdezd meg milyen terhesvitamint ajánlanak. Én Pregnavitet szedek. A barátnőm ha jól emlékszem Gravidát szedett.A Hipp Natalt dícsérik még sokan.Olyan mint a gyümilé. Ezek is jók,és ráadásul olcsóbbak mint az Elevit.
2008. aug. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vasat kellene szedned.sztem ettől rossz a vérkép.c vitaminnal kombinálva könnyebb a felszivódás
2008. aug. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok. Azt nem értem,hogy ha olyan szörnyű a vérképed a doki miért nem ajánlott vagy írt fel valamit. Pl. vasat,ahogy az előző válaszoló is irta. Nekem mindig magától mondja ezeket,pedig nem fogadott orvos.
2008. aug. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mondott vitamint, az elelvitet és a femibiont, de én már nem szeretnék szedni szülésig semmit, így is nagy babát jósolt, bár nem biztos, hogy lenne összefüggés.

A Hipp Natalt ittam az elején is, de most eszembe se jutott :-) Köszi a tippeket.

2008. aug. 11. 06:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit! :) Könnyű szülést kívánok Neked! :)))
2008. aug. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem mindenképpen szedjél vmit szülésig is és utána is, nem ettől lesz nagy babád, viszont ha rossz a vérképed és nem törődsz vele szülésig, vészesen kiürülhetnek a vas-, ásványisó-és vitaminraktáraid, és még jobban ki fogsz merülni szülés alatt, utána pedig még fáradékonyabb leszel és nehezebb a felépülés. Ha rám hallgatsz, már most szedsz vmit, nekem a Gravida vált be, ill. Ferro-folgammát írt fel nekem a doki, mert vérszegény voltam és fáradékony.

5 hós baba anyukája

2008. aug. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Oké, meggyőztetek, elmegyek venni valami vitamint :-) Amúgy a Ferrofolgammát szedem, meg C vitamint, de akkor kiegészítem.

Köszi mindenkinek! :-)

2008. aug. 12. 06:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!