Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kérlek írjatok tapasztalatokat...

Kérlek írjatok tapasztalatokat homeopátiás tejserkentő bogyókról?

Figyelt kérdés

Sajnos eléggé mellényúltam mikor Herbária teát választottam tejserkentőnek, a szélhajtó hatása nem igazán nálam, hanem a kislányomnál jelentkezett (igen, én írtam délután a "mellékhatásos" kérdést) Szóval, váltani kell, mindenképpen, és homeós bogyókra gondoltam. Ugye ezeknek nem lehet semmiféle mellékhatása? A patikusban már nem bízom (holnap lehet meg is fojtom......ő beszélt rá a teára....)


Légyszi írjatok tapasztalatokat!!!!!!!!!


2010. jan. 25. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Urtica Urrens. 2 féle van belőle, az egyiktől megindul a tejed, a másiktól elmegy állítólag. A gyógyszerész és a gyerekorvos is ajánlotta, napi 2X5 bogyót. Semmi változást nem vettem észre. Azt nem tudom, hogy ha nem eszem, előbb elment volna-e a tejem.
2010. jan. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia. Én a ricinus communis 5 ch-t használtam, majd váltottam az urtica urensre. Ezzel elégedett vagyok. De tudod, ahány ember, annyi félék vagyunk. Szerintem próbáld ki, és majd magad kitapasztalod, melyik jobb. Amúgy nekem a teák közül nagyon jó volt az instant Hipp Natal, illetve a Naturlandos filteres is. A bogyók közül még sokan dicsérik a more milket, bár ezzel személyes tapasztalatom nincs. Sok sikert, s remélem megtalálod a számodra legmegfelelőbb csodaszert. Zárójelben bevallom, nekem egyiknek se volt olyan bámulatos, szemmel látható hatása, mint a barnasörnek.
2010. jan. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én az előzőket mind végig szedtem, nálam nem váltak be. nekem egyedül a more milk plus nevű kapszula segített.ez drága, kb.6000 ft, de nekem megérte, mert egy adagot szedtem be, és annyi tejem lett, mint előtte soha, és ez beállt szépen az egy doboz elszedése után.több nem is kellett.sok szerencsét kívánok.
2010. jan. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem iszonyú sok tejem volt, de a gyerek 3 hónapos korára majdnem elapadt. A mai napig sem tudom miért, szoptattam, ahogy előtte. A védőnő állította, hogy van tejem, csak úgy érzem, hogy nincs. Aha, a gyerek 50 ml-t szopott két mellből, előtte 200-at egyből. Szerinte nem volt éhes. Na, akkor vettem az urtica urrensat. Simán visszajött a tejem. Igaz, a gyerek is szinte egész nap mellen volt. Aztán lehet, hogy anélkül is visszajött volna, ki tudja. A gyógyszerész azt mondta nekem, hogy nem kell megijedni, néha pihen a szervezet, nem lehet ennyit termelni folyamatosan. Hát, nem tudom. De az biztos, hogy a a legtöbb homeós bogyó azért hat, mert elhiszed, hogy hatni fog. Bízz benne erősen, mellette meg szoptasd a babát másfél óránként, az segíteni fog.
2010. jan. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én ittam a Herbária teát,

a Milupának a szoptatós teáját(granulátumos),

és szedtem az urtica urrens-t

és így is csak 1 évig tudtam szoptatni. :(

2010. jan. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mindenképpen kipróbálom a bogyókat! Ha legalább 1 évig tudnám szoptatni, én már azzal is ki lennék békülve :)


Köszi a segítséget!

2010. jan. 26. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!