Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nagyon megijedtem! Elég nagy...

Nagyon megijedtem! Elég nagy csomó van az egyik mellemben. Olyan, mint egy nagyobb szem mogyoró.14 hónapja szoptatok, tehát elvileg csak nem most fog begyulladni a tejmirigyem. Nektek volt hasonló?

Figyelt kérdés
A mellem tetején, középen a Kulcscsontot és a bimbót összekötö vonalon. Nem tudom jobban leírni. Félek, nehogy daganat legyen.
2010. febr. 28. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Nekem is van hasonlo,habár én már nem szoptatok.Nekem 13 honapos a fiam.

Már volt egy csomo a bal mellemben azt kivették 2 éve,és most ismét lett egy a másik mellembe.Nekem az daganat volt de joindulatu.Ezt még nem tudom,nem voltam vele dokinál.

2010. febr. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, elvileg lehet betokosodott tejcsatorna, ami nem okoz fájadalmat, de az a biztos, ha felkeresel egy orvost (háziorvost vagy nőgyógyászt, aki majd tovább küld, ha tényleg problémásnak látja a dolgot). Nekem úgy 10 hónap szoptatás után lett a mellemen egy 1 Ft-os nagyságú piros folt, ami enyhén kidudorodott, nem fájt, viszont nem is akart elmúlni. Én is megijedtem, hogy mi lehet, elmentem (bőrgyógyászhoz, mivel bőrproblémának tűnt), megnyugtatott, hogy valószínűleg egy eldugult tejcsatorna lehet, de biztonság kedvéért elküldött ultrahangos mammográfiára is, ahol persze megállapították, hogy semmi kóros nincs a mellemben. Végül hosszas masszírozás után egyszer csak elhalványult. Remélem, Nálad is valami hasonló áll a háttérben, de szerintem azért nézesd meg dokival.
2010. febr. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, szerdán megyek nőgyógyászhoz. Ugye, ő meg tudja állapítani, hogy ártalmatlan, avagy kóros?
2010. márc. 1. 12:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen valóban a legbiztosabb az ha orvoshoz mész.
2010. márc. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!