Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért nem fogadja el este a...

Miért nem fogadja el este a tejet?

Figyelt kérdés

Kislányom ma 6 hós csak anyatejes.2 napja megjött -sajnos-kevesebb is lett a tej mennyisége.

Napközben rendesen szopizik de este nem hajlandó.Ilyenkor sír(pedig nem sírós baba),nem tudom megnyugtatni.Nem tudom mit tehetnék...


2010. jan. 27. 23:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Ennek szerintem több oka is lehet. A csecsemő gondozóm (aki 40 évig a szakmában volt) azt mondta, hogy nagyon sok gyermek nem fogadja el mensturációkor az anyatejet, mert más az íze. Érdekes, hogy csak este nem fogadja el.

Próbáld meg egy kicsit későbbre tenni az esti szoptatást, hogy éhesebb legyen. Vagy esetleg fejd le és - ha elfogadja - megpróbálhatod a cumisüveget.

Semmiképpen ne idegeskedj, mert az nem tesz jót a tejtermelésednek. Biztosan el fog múlni ez az időszak hamarosan.

2010. jan. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!