Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Babám a kezdetektől nem...

Babám a kezdetektől nem fogadja el a mellem. Már 6 hós, eddig fejtem a tejet és cumiból kapta. Mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés
már nagyon fáradt vagyok,kipróbáltam a tápszert,és szivesebben eszi mint a tejem.nagyon elkeserít,hogy vége az anyatejezésnek,hogy dolgozzam fel?
2010. dec. 30. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Ha van még tejed, én azt adnám neki a továbbiakban is. És akkor nincs is mit feldolgozni.
2010. dec. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Neked tényleg hiányzana a fejés??Ne már.

Én is ezt csináltam 4 hónapig,utána elapadt.

Kezd helyette inkább főzöcskézni,azt jobban fogja szeretni.

2010. dec. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon becsüllek, hogy idáig kitartottál. Elhiszem, hogy nagyon belefáradtál. Nekem is voltak kezdeti nehézségeim, tudom milyen fárasztó, ha gond van a szopi körül. (sokáig tartottak a szopik, szoptatástól szoptatásig szoptattam szinte) Ahogy érzed, de ne legyen lelkiismeret furdalásod, ha áttérsz tápszerre. Eddig anyatejes volt, és ez már nagyon-nagyon jó, már 6 hós, te mindent megtettél keményen.
2010. dec. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ne haragudj 2.válaszoló,véletlenül szavaztalak le!Nem bírom már folytatni,belefáradtam,és nem is kedveli a tejem, ezért a tàp mellett döntök,csak mégis nehéz ezt feldolgozni, nem tudom miért...
2010. dec. 30. 23:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem értem mitől pihentetőbb tápszert kutyulni mint fejni. Temérdek sokat fejtem, anyatej adó anya voltam, de nem hiszem, hogy macerásabb a fejés, mint a tápszer mérése, kutyulása...
2010. dec. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az anyatej ingyen van, a tápszer meg nem kis kiadás havonta, ahogy egyik-másik kérdésnél olvasom.

Én fejném 1 éves koráig+adnék tápszert is, mindezt fele- fele arányban.

2010. dec. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Brigitta04 ***** válasza:

Szia.

Én is fejem a tejet kb 5-6 hetes korátol.nekem még rengeteg van anyatejleadó is voltam.Azzal a válaszal nem értek egyet,hogy ugyanolyan könnyü lenne a tápszert elkésziteni mint fejni.Igaz elektromos fejövel könnyebb,nekem kézi van.Hát a jobb kezem az megsinylette rendesen!

Kedves kérdező neked pedig az mondom ha úgy érzed,hogy a babádnak nem elég a tejed akkor adj neki tápszert.Arról nem írtál,hogy a hozzátáplálással hányadán álltok?

2010. dec. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!