Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki magas vérnyomással szoptat...

Aki magas vérnyomással szoptat, milyen gyógyszert szed? Mit írt föl az orvos?

Figyelt kérdés
2010. jan. 29. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Dopegytet szedem, én krónikus hipertóniás vagyok. Toxaemiával császároztak. 5 és fél hós baba anyukája
2010. jan. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Engem is császároztak! Mennyit kell szedned a dopegytből ? Ha majd nem szoptatsz ,akkor felírnak mást ? Nem valami jó ez a gyógyszer a későbbiekben !
2010. jan. 30. 08:26
 3/4 anonim ***** válasza:
én is a dopegytet szedem,3x1-et.remélem,elhagyhatom hamarosan.
2010. jan. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2x1-et szedek, a terhesség alatt 3x1-et szedtem. Nekem nem nagyon használt. Mielőtt terhes lettem, Nebiletet szedtem, az nagyon jó volt, napi fél szem elég volt. Ha majd nem szopik a lányom, azt fogom szedni. Sajna, szoptatás alatt kevés gyógyszer van, amit szedhetünk, a Dopegyt az egyik.

Első voltam.

2010. jan. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!