Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha egyszer Bromorcriptint ír...

Ha egyszer Bromorcriptint ír fel az orvos a magas prolaktinszintre, akkor azt már örökre szednem kell?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell szedni csak addig amig beall a normal ertek.Endokrinologus irta,ugye?A pajzsmirigyed rendben van?Nekem alulmukodik,arra orokre szedni kell a gyogyszert,viszont mikor bealltak az ertekek,rogton teherbe estem:)
2011. ápr. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elso vagyok:a tesztoszteron szintem is magasabb volt a normalnal,az is beallt...
2011. ápr. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szia, köszi a választ! Nőgyógyász írta fel, de minden más hormonom rendben van. Viszont ahogy elhagyom a Bromo-t, visszaugrik az értékem! :(

Nem tudtam/tudom eldönteni, hogy most az én szervezetem szórakozik vagy a nőgyógyászom...tehát,hogy egyáltalán maradhat-e gyógyszer nélkül is a normál értéken belül a szintje. De akkor ezek szerint igen? Örülök neki, mert nem akartam/akarok ebben a dokiban is csalódni.

2011. ápr. 8. 14:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a hormonjaimra kaptam, meg a tej elapasztására, de nagyon durva gyógyszer. Állandóan rosszul voltam tőle. De a tejem csak egy napra tűnt el, ugyanúgy maradt.

Hát remélem nem kell örökre szedned, mert nem piskóta ez a gyógyszer. :-(

2011. ápr. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!