Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 4 hete szültem, és a hasamon...

4 hete szültem, és a hasamon még mindig ott az a barna függőleges csik, jo erösen persze, és még totál nagy is a hasam. Mikorra tünik el a csik? Vagy az ott marad? A hasam mikor lesz kisebb?

Figyelt kérdés
olyan még mindig mint 6 honapos terhesen.ja a köldököm is tiszta barna.
2010. jan. 30. 09:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem most 1 éves a fiam és még köldöktől lefelé halványan de még mindig látszik a csík. Sztem alkatfüggő. A has szintén. De sztem 1 év kell, hogy minden visszaálljon a helyére. Persze vannak kivételek.
2010. jan. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én hasam is még mindig nagy:(, de a vonal viszont majdnem teljesen elhalványodott (8 hónapja szültem)

2010. jan. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
8 hete szülte, de eddig nem halványodott a csík, és a küldököm sem. A hasam kisebb már, de pár hete stagnál. Szerintem ezt már le kell majd dolgoznom :(
2010. jan. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Több,mint 7 hónapja szültem,de a barna csik még látszik.
2010. jan. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem is sokáig ott volt a csík, de egy idő után finom dörzsöléssel el lehetett tüntetni. Próbáljátok meg fürdés közben valami frottír szerű, kicsit durvább anyaggal "lehámlasztani". Bár szerintem 4 hét után még nem fog eltűnni, de akinek hónapok teltek el a szülés óta nyugodtan megpróbálhatja.
2010. jan. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Akkor én kivétel vagyok: 5hónaja szültem és már nem látszik a csik egy ideje, de arra nem emlékszem, mikortól :-)

kitartás! ;-)

2010. jan. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem is eltűnt viszonylag korán a csík. A hasam kb három hónap alatt tűnt el, én hat hétig használtam hasleszorítót, nekem nagyon jó volt.
2010. jan. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A köldöködet meg kell fürdés közben tisztítani fülpucival, s eltűnik a barnaság! Én is csak később jöttem rá, hogy azt ki kell pucolni!
2010. jan. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
3 hónapja szültem...nekem is ott a barna csík és a köldököm is barna:( De a pocim már minimális nagyságú...4kg van még rajtam:)
2010. jan. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

De jó hogy föltetted ez a kérdést már én is akartam.

Lassan 3 hónapja hogy szültem de még nekem is látszik elég erősen a csík.:-(((((((((((((

A köldököm szintén barna volt,de én is nemrég jöttem rá hogy ki kell takarítani jó erősen és elmúlt.Azt viszont én is várom hogy a csík végre elmúljon,ha le fog egyáltalán.

2010. jan. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!