Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyatejes a babám adjak neki...

Anyatejes a babám adjak neki inni is?

Figyelt kérdés

Egy hónapos 4 és fél kiló és 5-6 szor eszik 100-140 grammokat. kell neki plussz folyadék ez mellé szerintetek?

Amúgy pisi van elég, kaki is általában egy per nap.


2010. jan. 30. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell plusz folyadék,elég neki az anyatej!
2010. jan. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az anyatej fedezi a folyadékszükségletet, és úgy látom, ahogy írtad, van pisi elég, úgyhogy minden ok. Én a gyerekeimnek a hozzátáplálás kezdetén kezdtem itatni, 5 hónapig csak anyatejet kaptak! Boldog babázást!
2010. jan. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Így van ^^ Amíg csak szopik és sok tejed van, elég neki ^^
2010. jan. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én adok neki, mert amíg csak szopizott, minden pisis pelusa erős szagú volt. A gyerekorvos mondta, hogy azért mert túl sűrű a tejem, a veséje keveset tud belőle feldolgozni. Amióta kis teát v. vizet kap a babám megszűnt ez a probléma.
2010. jan. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!