Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy szoktatnatok le egy eves...

Hogy szoktatnatok le egy eves gyereket a szoptatasrol?

Figyelt kérdés
Ha mar azt erzitek hogy teher a szoptatas. Hogyan sikerult leszoktatni?
2014. dec. 5. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Szépen lassan. A lényeg, hogy fokozatosan történjen. Nekem is egy év környékén lett nyűg. Kiváltottam v.melyik napközbeni szopizást elsőnek. Ez ment egy darabig. Aztán a reggeli szopizást is ritkitottam, majd az is megszűnt. Közben kevesebb lett a tejcsi, több ideig tartott, mire egyáltalán megindult. Utoljára az esti elalvás előtti szopizás maradt el. Este lefekvés előtt szokott tápszert kapni, ha kéri. Pár hét alatt leszokott. Nem is szokta hiányolni.
2014. dec. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez az elvelasztás ennyi idősen màr neked nehéz, nem a gyereknek. Szerettem szoptatni, olyan jó volt hogy oda bújt....

El kell határozni hogy holnaptól nincs cici, s kész, nincs!

Nekem "szerencsére" mind a krt gyereknél 1 évesen kellett abba hagyni a szoptatást, az elsőnél be gyulladt a lábam, szteroidokat kaptam, n szoptathattam, a masiknàl meg a klímától tüdőgyulladásom lett, így egyik napról a másikra kellett "letenni " a cicit.

2-3 napig volt nehéz, mert nem ivott semmiből semmit előtte a gyerek, csak cicit. Próbálkoztunk mindennel, végül szívószállal ment neki az ívás. 4. Napon már eszébe sem jutott a cici!

2014. dec. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!