Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért váltogat a babám folyama...

Miért váltogat a babám folyamatosan?

Figyelt kérdés

Szerencsére van bőven tejem, lassan 6 hónapja szoptatom már a kicsimet. Mégis, amikor szoptatom, a babám csak a tej első harmadát (gondolom az édesebb íz miatt) szopizza ki, utána elkezd sírni és csapkodja a cicimet addig, amíg át nem rakom a másikra. Akkor elégedetten szopizik abból is, aztán újra kezdődik a sírás a cseréért. Kész téboly így szoptatni, 3-4 percenként cserélgetem addig, amíg jól nem lakik, aztán elégedetten tolja el a cicit.

Nagyon szépen gyarapszik, tehát biztos, hogy nem éhes. Akkor mégis miért kell így váltogatva szoptatnom? Az esti szoptatásnál már nyugodtabb, szerintem akkor ki is üríti a cicit, utána kéri a másikat.



2014. dec. 7. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
nem gondolod, hogy 3-4 perc alatt ki tudja uriteni? talan azert keri a masikat. nem lehet?
2014. dec. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Erre is gondoltam már, de egy szoptatás alatt átlagosan négyszer teszem egyik ciciről a másikra. Valami nem stimmel. A nagyobb lányomat 13 hónapos koráig szoptattam, de ilyen soha nem volt.
2014. dec. 8. 09:41
 3/6 anonim ***** válasza:
es miota csinalja ezt?
2014. dec. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De erdekes.nem lehet h.az kell neki amelyikbol joban jon?
2014. dec. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Bocsánat, csak nem volt időm géphez ülni.

Ezt kb. 1 hónapja csinálja.

Ma reggel lemértem és éhgyomorra összesen 100 ml-t szopizott. Nekem ez elég kevésnek tűnik.

Megbeszéltem a problémát a védőnővel, azt fogom csinálni, hogy úgyis elkezdtem már a hozzátáplálást, úgyhogy egy kevés tápszert fogok a krumplijához, répapüréjéhez keverni, hogy ne legyen éhes + gyakrabban teszem cicire.

2014. dec. 13. 09:48
 6/6 A kérdező kommentje:
Amúgy 5 és fél hónaposan 62 cm és 6900 g, szép kis hurkás combú, arányos baba, tehát nem sovány egyáltalán.
2014. dec. 13. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!