Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Normális, hogy szoptatás...

Normális, hogy szoptatás alatt nincs peteérésem?

Figyelt kérdés
17 hónapos a lányom, és szülés óta még nem volt peteérésem. Még szopatok.
2014. dec. 8. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, a magas prolaktinszint, ami a tejtermelést okozza gátolhatja a peteérést (azért a feltételes mód, mert kivétel mindig van)!
2014. dec. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ismertem olyat, aki a három hónapos babája mellett teherbeesett, szóval nyilván van kivétel, de akkor nem aggódok. Majd megfigyelem, hogy elválasztás után lesz-e majd megint pé-m, de akkor ez nem baj. Megnyugodtam.
2014. dec. 8. 21:18
 3/5 A kérdező kommentje:
Menzeszem van egyébként, de kicsit össze-vissza még, 2-3 napos eltérésekkel jön meg. Remélem a kicsi 2 éves korára azért majd helyreáll minden.
2014. dec. 8. 21:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem a gyerek életkorától függ, hanem, hogy meddig szoptatsz.
2014. dec. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom, csak úgy gondoltam, hogy most télen még nem választom el, inkább majd tavasszal vagy nyáron, ha lesz addig tejem. Nyáron lesz 2 éves a picúr, úgy gondoltam, hogy nagyjából addigra fejezem majd be a szoptatását.
2014. dec. 8. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!