Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akivel szoptatás alatt történt...

Akivel szoptatás alatt történt valami negatív dolog (például halál eset vagy válás), mennyire befolyásolta a szoptatást, tej mennyiséget?

Figyelt kérdés
2014. dec. 16. 12:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Meddig tudott így szoptatni?
2014. dec. 16. 12:21
 2/5 anonim ***** válasza:

Apukám haldoklott 3 hónapon keresztül, végül meghalt. A halálakor volt a lányom 5 hónapos. Nem vettem észre, hogy befolyásolta volna. Végig két mellből igény szerint szoptattam. 22 hónaposan én választottam el.

Pedig nem csak ennyi tragédia történt, mert a nagyobb gyermekemről akkor derült ki, hogy autista és párkapcsolati gondjaink is voltak akkor...

2014. dec. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
6 hetes volt a babám amikor párom közölte, hogy már nem szeret és csak a gyerek miatt marad, totál összeomlottam, csak bőgtem folyton... Most 10 hónapos és még mindig napi 6-8x szopizik, tápszert soha nem látott :) Szerencsére az én nyomorult lelkiállapotom egyáltalán nem hatott ki a tejtermelésre.
2014. dec. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2honapos volt a lányom mikor meghalt a nagymamam, nem befolyasilta (elmúlt 2 éves mikor abbahagyta) kisebbikkel úgy mentem szülni, h aznap halt meg nagybácsim, aki elég közel allt hozzám, semmit nem befolyasolt ekkor sem, hamar belovellt a tejem, ügyesen szopizott.
2014. dec. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2 hónapos volt a lányom, amikor egy elég súlyos baleset érte az én hibámból. Egyrészt lelkileg is rettentően megviselt, másrészt olyan kezelést kapott, hogy két hétig nem vehettem ki az ágyból.

A tejemnek semmi baja nem lett, pár nap alatt megtaláltuk a "kényelmes" szoptatási pózt, és nem nem volt probléma (legalább ezzel...)

2014. dec. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!