Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hasfájás ellen mit lehet tenni?

Hasfájás ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Már mindent kipróbáltunk, infacol csepp, cseresznyemagos párna, köménymagos tea!
2010. febr. 5. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem se váltak be ezek. az espumisan viszont jó volt. étkezés előtt adtam, mert majd 1 óra kell, hogy hasson. Amíg eszik, addig egy kicsit nyugisabb. próbálkozhatsz tornáztatással illetve masszázzsal.
2010. febr. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mindig büfiztesd, és ami nálunk még nagyon bejött: hajszárító. Azzal fújtam a hasát, imádta!
2010. febr. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]


nekem ez a könyv megvan, itt írnak egyfajta maszírozásról ami kifejezetten hasfájós babáknak jó.

ha gondolod, privát e-mail- t írsz és én elküldöm a szöveget, hogy milyen technikát kell alkalmazni, és kép is van hozzá. vagy elküldök egy fénymásolatot. sajnos az interneten nincs fönt.

2010. febr. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia.Nekünk az FLPs Activator jött be-20 perc alatt hat,és a hasfájás megszüntetése mellett rengeteg dologra lehet használni.
2010. febr. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szélcső
2010. febr. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha hasfajos szegenyke akkor semmit csak azt hogy vegtelenül türelmes vagy vele,sokat vigasztalod amikor sir es foglalkozol vele.neki csak te nyujtasz vigaszt ezt sose felejtsd,az elejen nekem is nehez volt de sokat olvastam a hasfajos babakrol es akkor döbbentem ra hogy nekem kell vigaszt nyujtani neki.türelem
2010. febr. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
elözö vagyok ,meg annyi hogy tornaztatod,nekünk jó volt
2010. febr. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok, mi is hasfájósak vagyunk. Infacol, homeopátia egyelőre nem jön be. Mi az az flp activator? A szélcsőtől irtózom, a lányom sem szereti. Nem tudom, hosszú távon nem tágítja-e ki a végbelét.
2010. febr. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia.Az egy 99% aloe tartalmú készítmény.Boltban nem tudod megvenni,interneten is lehet rendelni,vagy egy forgalmazótól.Lányomnál már 2 hete használjuk,és nincs poci fájás:)Nekünk bevált!(Ha érdekel írj nyugodtan-részletesen is írhatok róla,de ha itt beütöd a keresőbe-akkor is sok kérdés-válasszal találkozol.)
2010. febr. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!