Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Meddig hasznaltatok mellszivot?

Meddig hasznaltatok mellszivot?

Figyelt kérdés
7 honapos elmult a lanyom, egy ideig minden eves utan fejtem, aztan mar csak este, de mar azt is nagyon unom. Erdemes meg fejni. Attol tartok, ha nem fejem le napi egyszer, el fog apadni!

2015. jan. 6. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Az első 4 hétben használtam csak, mert hiába fejtem és vetettem be minden praktikát 2 mellből összesen tudtam 10-20 miliket összevarázsolni. Uh. utána feladtam és amíg volt tejem inkább már csak szoptattam fejés helyett.
2015. jan. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az első babámnál elég sokáig fejtem (kézzel, mert a mellszívó nálam nem jött be), rengeteg tejet raktam a mélyhűtőbe, amit aztán ki kellett dobni, mert a gyerek később nem ette. Másik két gyereknél egyáltalán nem fejtem. Mindhármat ugyanannyi ideig szoptattam, maguktól hagyták abba.
2015. jan. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kb. 6 hétig, amíg szaporítani kellett a tejet, utána már beállt és nem kellett. Nekem nincs olyan sok tejem, hanem pont elég. Azóta akkor használom, ha pl. valamiért nem tudok szoptatni és lefejem (pl. múltkor orvoshoz kellett mennem, mielőtt elindultam lefejtem és a férjem etette meg a babánkat), de állandóan már nem.
2015. jan. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én még mindig használom annyi tejem van hogy 2l simán letudok adni. Bár már én is nagyon unom és annyira érzékeny már a mellem hogy ölni tudnék már attól is ha a felsőm hozzáér. Nekem még egy jó ideig használnom kell. Sosem önteném ki és ha van olyan ismerős szóljatok neki hogy ő sem tegye.
2015. jan. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amig be nem allt a kereslet-kinalat.

1. gyereknel nehezebb volt, kb. 1-1,5 honapig.

2. babanal egyetlen egyszer kellett hasznalnom.

2015. jan. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Julie S ***** válasza:
Semeddig, nem is vettem. (Mar tobb mint 15 honapja szoptatok.)
2015. jan. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!