Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szopis gyerek bölcsiben?

Szopis gyerek bölcsiben?

Figyelt kérdés
Kislányom 2 éves lesz ősszel amikor kezdenénk a bölcsit. Jelenleg a reggeli-esti (éjszakai) szopikon kívül egyszer szopik napközben, a délutáni alvásnál. Hasonló helyzetű anyukák beszokós tapasztalatai érdekelnének.
2010. febr. 5. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Fiam volt így,semmi gond nem volt,tudta,h nem vagyok ott,nincs szopi,sosem kereste.
2010. febr. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!Mi most keztük a bölcsit és szopizik a kisfiam reggel,este és amikor kedve van.Ha lát akkor akár többször is kér de úgye ott nem vagyok ott és nem keresi és nagyon jól eszik.

Nagyon féltem ettől de semmi gond nincs amikor haza jövünk rögtön cicizik:)!!!

2010. febr. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az enyém cicizve alszik el. Az elalvással sem volt gond nálatok? A gondozónők nem húzták a szájukat?
2010. febr. 5. 19:42
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a válaszokat!:)
2010. febr. 5. 19:43
 5/8 anonim ***** válasza:
A februári Kismamában pont van erről egy összeállítás.
2010. febr. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Alváshoz sem kereste,de ő már többször aludt a nagyszülőknél,és ott sem volt gond az elalvással,a bölcsiben is simán elaludt.A gondozónők kedvesek voltak,nem tekintették problémának a szoptatást,bár ha nem mondom,valószínűleg észre sem veszik.:)

2010. febr. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2-dik vagyok.

Az én fiam is úgy aludt el sőt itthon csak úgy alszik el.Ott a gondozónők simizik és elalszik ügyesen.És elég sokat eszik gondolom már tudja,hogy nincs szopi utána így nem éhes.Nem volt probláma mikor mondtam,hogy szopizik a manó aranyosak voltak és segítőkészek sőt a csoportba van még1 gyerek aki szopizik.

2010. febr. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 xStefix ***** válasza:

Na, dettó ugyanez a szitunk, mi ősszel mennénk bölcsibe (2,5 lesz akkor) és az enyém is szopival alszik el. A reggeli-esti tejcsi nem lenne gond utána sem, de a nélkülem-elalvás eddig elég nehezen megy még cumival is. Bár egy ideje már bocitejet is iszunk este fürdés után/szopi előtt, ezzel is "tréningelünk" a későbbiekre. :)

De remélem, nálunk se lesz majd gond, talán tényleg segít az, ha anya nincs kéznél..

2010. febr. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!