Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Meddig szoptattatok?

Meddig szoptattatok?

Figyelt kérdés
Mikor és mért hagytátok abba(elapadt,gyermek kora...stb)?Ha valaki a mennyiség vagy a minősége miatt(gyengébb lett)hagyta abba annak könnyen sikerült átállnia a tápszerre vagy nehezen.Ha nehezen akkor mit csináltatok ami végül eredményhez vezetett?

2015. jan. 8. 09:43
 1/10 anonim ***** válasza:
2015. jan. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nálunk még éjjel-nappal csinálja 21 hónaposan, ahogy most elnézem ő sosem hagyná abba, ha lesz tej tuti 3 évesen is fogja csinálni :-)
2015. jan. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én 16 hónapig szoptattam. 14 hós kora körül lecsökkentettem neki, csak a nappali és esti alvás előtt kapta el a cicit, meg éjjel. Aztán kb. 1 hónapra rá már az alvás előttieket is elvettem tőle. Aztán ő szépen lassan még egy hó alatt elhagyta maga az éjjelit is.

Én azért akartam leszoktatni, mert úgy hittem, gondot okoz nála az anyatejem, eléggé hasfájós volt. Mennyiségre és minőségre amúgy nem vettem észre, hogy baj lett volna vele. De valóban, ahogy leszokott, onnantól már sokkal jobban aludt és a hasfájás is lecsökkent.

2015. jan. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3 hónapos kora előtt apadt el teljesen pedig sokat küzdöttem hogy legyen. Már az elejétől nagyon kevés volt uh. tápszeres pótlást az elejétől kapott, így meg sem érezte hogy már csak a tápszer maradt.
2015. jan. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

11 hónapos koráig.

Még csináltam volna tovább, de a kisfiam elválasztotta magát, és egyből áttértünk a vajas zsömle/sonka reggelire. :)

2015. jan. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
7 honapos es meg szoptatom minden etkezes utan, es ejszaka is egyszer.
2015. jan. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6 hétig. Kezdetektől fogva alig volt tejem, pedig rengeteget volt a mellemen a kicsi és fejtem is, hátha... 5 napos korától kapott mellé tápszert, mert nem állt meg a súlyvesztése. Elfogadta azt is, ugyanúgy ette, mint az anyatejet.
2015. jan. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

2 honapig, nagyon fájtak a melleim, folyton be voltak gyulladva, sírtam minden szoptatáskor

Könnyü volt àtterni a tápszerre, ugyanúgy elfogadta

2015. jan. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
17 hos most is szoptatom. Addig mig O akarja.
2015. jan. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
26 hós volt a kisfiam amikor elvettem tőle. Akkor már csak este szopizott. tejem is volt még, de nekem már kényelmetlen volt, nem volt jó érzés. 1-2 napig nehezen aludt el miatta, mert ugye rajta aludt el, utána nem volt gond.
2015. jan. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!