Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ikres anyukak, ti hogyan...

Ikres anyukak, ti hogyan szoptattatok egyszerre?

Figyelt kérdés

Vagyis,ezt a reszet meg ertem,hiszen volt,hogy en is ugy csinaltam es gondolom ikres szoptatos parnaval siman megy /nekem az nincs/,de ha vegeztetek,akkor hogy akasztod magadra egyszerre a kettot a bufizteteshez?Na ez az amit en nem ertek!Ezert az estek 99%-aban egymas utan szoptatom a fiaimat.Egyebkent is nagyon bukosak,de ha nem,akkor sem lehet egyszerre bufiztetni.Vagy igen???

4hos fiuk anyukaja.


2014. febr. 8. 20:12
 1/6 53gr3ii W33D válasza:
egyik hami, majd büfi, utána a másik. egyszerre büfiztetni ...
2014. febr. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor ez nem egyszerre,hanem egymas utan.
2014. febr. 10. 17:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Az en nem iker gyerekeim nem azonnal büfiztek, igy letettem öket es kesöbb többször felvettem, ill. gyakran magatol jött vissza a büfi pl. maszas közben.


En nem ertem, hogy csinalod? Hogy tudod egyszerre a 2 gyereket megfogni es egyiket jobbra, masikat balra a parnara fektetni?

Tovabba kesöbb, ha a gyerekek mozognak, fordulnak, sztem nehezebb fogni öket szoptatas közben, hogy nehogy elforduljanak, legalabbis a vege fele, amikor pl. befejezed a szoptatast, hogyan allsz fel, es mi lesz az egyikkel, mig a masikat leteszed pl. a kisagyba?

2014. febr. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindig egyszerre szoptattam őket, de soha nem voltam egyedül, mindig odaadták, elvették őket tőlen. Szopis párnám nem volt, akkor talán kapni se lehetett, 15 éve volt már.
2014. márc. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Köszönöm, kedves 4.! Erröl el is felejtkeztem, h ez is lehetseges. Te vagy az elsö, aki ezt vallalja, ugyanis eddigi kerdeseimre csak olyanok valaszoltak, akik allitolag hozzam hasonlo helyzetben vannak. (Az anyukanak "nincs segitsege" nalam azt jelenti, hogy = nagymamak ünnepeken jönnek, akkor is "vendegkent" viselkedve nem segitseg a feladatok+gyerekek ellatasaban, söt ezek mellett keszülni kell nekik.)


3.

2014. márc. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ahha szoval itt a turpissag:)En van,hogy alaparnazom a karjaimat,a nagyobbat a karomba fogom es akkor a kicsi ala teszem a masik karom en ugy megemelem.Ezt meg,amig kicsik meg lehet csinalni,de sok ertelme nincs,foleg ha ugyanabban az utemben esznek es akkor egyidoben bufiztetni.Kivitelezhetetlen!Ha meg egyedul van az ember lanya,akkor inkabb egymas utan.
2014. márc. 2. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!