Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ti meddig szoptattatok fekve?

Ti meddig szoptattatok fekve?

Figyelt kérdés
2014. márc. 27. 11:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Semeddig :)
2014. márc. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
5 hetes a babám, csak éjszaka szoptatok fekve, vagy ha nagyon fáradt vagyok.
2014. márc. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Soha nem szoptattam fekve, mert nekem kényelmetlen volt, és a baba ekkor nyeli a legtöbb levegőt.

Kanapén, feltett, lábakkal, szép kényelmesen szoptattam.

2014. márc. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
kb. 2éves koráig..amúgy mindig úgy szoptattam/tatok,ahogy kényelmes..
2014. márc. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az első időkben csak fekve szoptattam, mert úgy volt kényelmes, ezért annyira megszokta a babám, hogy utána már nem volt hajlandó sehogy máshogy. Se szopiparnan, se ha fogtam és ültem vele, csak ha feküdtem. Úgyhogy 11 hónapig szopott, és csak fekve :) én szerettem, nem volt gond, hogy fekve :)
2014. márc. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Végig, amíg szoptattam, tehát 9 hónapig. Sehogy máshogy nem volt kényelmes...
2014. márc. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Végig. Muszájból fotelben ülve is szopiztunk, illetve autóban, parkban, kávézóban (persze mindenhol illendően letakarva) és sok más helyen, de otthon csak kényelmesen fekve.
2014. márc. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2,5 hónapig szopizott a fiam, addig szoptattam fekve. Ülni kb. 2 hónapig nem tudtam úgy, hogy a kezemben tartottam a fiam, mert egy ideg megsérült szülés közben a csiklóm mellett, ezért ha ülve tartottam, a fájdalomtól (majdnem) bepisiltem. Csak állva tudtam ringatni is, de hát állva nem tudtam volna szoptatni, így maradt a fekve szoptatás. Ha nagyon muszáj volt, akkor szoptattam ülve, de az a kínok kínja volt.
2014. márc. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 xStefix ***** válasza:

Még most is, a fiam lassan 22 hónapos.

De ahogy a helyzet hozza: éjjel, reggel, este fekve az ágyon, de nappal van, hogy ülve, ha "soron kívül" szopizunk.

Miért kérdezed?

2014. márc. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7,5 hónapja...nem is nagyon szeret máshogyan.....
2014. márc. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!