Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyit kell ennie egy 2...

Mennyit kell ennie egy 2 hetes babának? Ahogy telik az idő úgy kell többet és többet ennie?

Figyelt kérdés
2008. aug. 19. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen:) ha rám hallgatsz, kidobod a mérleget és igény szerint szoptatsz. Akkor nem őrülsz meg. Ja és ne hallgass senkire! A babák tudják, ha nem sír, elég pisis kakis pellus van, akkor eleget eszik. Cumit, cumisüveget, vizet, teát ne adj és akkkor beáll úgy a tejtermelődés, h jó legyen.
2008. aug. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Eleinte én is ezen aggódtam,hogy eszik-e eleget a lányom. Én vettem egy mérleget a magam megnyugtatására,de talán egy hétig használtam:) Ennyi idősen általában 60ml körül esznek a babák,de ez nem jelenti azt,hogy mindig ennyit kell ennie. Nekünk sem mindig egyforma az étvágyunk. Azt nem tudom,hogy szoptatod-e a babádat,ha igen,szoptatsd annyiszor amennyiszer csak szeretne. A szoptatás a babát is megnyugtatja,nem lesz nyűgös,és biztos,hogy éhes sem:)

2008. aug. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!