Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A csecsemőmérleg akkor mit is...

A csecsemőmérleg akkor mit is mutat, mit jelent?

Figyelt kérdés

Elnézést a hülye kérdésért, de összezavarodtam. Egy hetes baba, szeretném, ha csak anyatejet kapna, de még kell pótolnom napi egyszer vagy kétszer. Kb. két óránként teszem cicire, valószínű, hogy még nem elég neki a tejem.

A mérleg azt mutatja, hogy az etetés előtt és után mért súly között 250 gramm a különbség. Akkor mennyit szopizott?



2015. jan. 12. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Valamit szerintem elnéztél, az eléggé kizárt hogy egy egy hetes baba 250 grammot eszik. Az én babám 6 hónapos és még most is csak ritkán eszik 200-nál többet.
2015. jan. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerinted ? Ha 250 gramm különbséget mutat, akkor annyit szopizott, ha semmi másban nem történt változás; azaz nem cseréltél pelust, ruhát, stb. Bár a 250 grammot én sokkalom, ennyit nem eszik egy egyhetes baba. Inkább 25 grammnak gondolnám. Biztos jól nézted meg mennyit evett ???
2015. jan. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt is figyeld, hogy mindig ugyanúgy, ugyan ott tedd rá a mérlegre (pl. ugyanarra legyen a feje, kb. ugyan oda tedd a mérlegen, ugyan ott legyen a mérleg, stb.).
2015. jan. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ha 250 gr es nem 25 gr akkor rossz a merleg. kb 50 gr korul eszik egy ekkora csecsemo.

nekem ugyanigy potolnom kellett ezert maximalisan merleg parti vagyok, szerettem tudni mennyit eszik, keltegetni ha keveset evett ennek koszonhezo h nem lett vegul tapszeres.

de nagy kulonbseg van merleg es merleg kozott. amit a patikabol kolcsonoztunk nem mért jol ezt ugy is leellenorizheted, hogy ra raksz tobbszor egymas utan egy bontazlan fel literes asvanyvizet, h 500 grammnak méri. én arra tippelek h a merleg a rossz.

2015. jan. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
pont ezért nem értem, mert 250 nagyon sok, annyi tejem még nincs is. Mindjárt eszik és újra mérem.
2015. jan. 12. 16:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Milyen merleged van?egyébként olyan 100/150 körül evett a lányom.fiam nem mértem soha.de ő csak egy ciciből eszik lassan 1,5eve.
2015. jan. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Momert mérlegen nézed? Mert az nekem mindig csak akkor mutatott jó súlyt, mikor meg se mozdult, amikor igen, ugye máshogy nehezedett rá a mérlegre. Akár 100g különbségek is előfordultak. Mindkétszer várd meg, amíg nem mozog a baba.
2015. jan. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!