Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nem vettem mellszívót, ez baj?

Nem vettem mellszívót, ez baj?

Figyelt kérdés
Második baba. Az elsőnél nem használtam, kézzel fejtem 2-3 hétig, és rengeteg tejem volt, naponta 1 liter volt felesleges, és két és fél évig szoptattam. Ha akkor ilyen könnyen ment, most is így fog menni? Vagy vegyek inkább mellszívót?
2008. aug. 21. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ezt előre úgy sem lehet megmondani. Ha ilyen sok tejed lesz újra, akkor felesleges, hiszen az elsőt figyelembe véve tökéletesen ment neked anélkül is a dolog:)(Mellszívó akkor kell inkább, ha benyullad a mell, mert nem fejted le jól.)
2008. aug. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A mellszívó nagyban megkönnyíti annak a munkáját, akinek sok teje van, mert gyorsabb, nem kell gyötörni a cicit. Én használom a szívót, de a végén kézzel szoktam az utolsó cseppeket kisajtolni. Szerintem nagyon hasznos, én a helyedben vennék, akár használtan bizományiból is, és ha nem válik be, még mindig visszaadhatod.

Üdv, 10 hetes mami

2008. aug. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is ha ilyen sok tejed lesz érdemes egyet beszerezni, a nagyját könnyedén leszívhatod vele és a végére még mindig jó a kézi fejés, mert az bizony nagyon hatékony, és két gyerkőc mellett már kevesebb időd lesz mindenre. ( saját tapasztalat )
2008. aug. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor azt hiszem, beszerzek egyet :-)
2008. aug. 22. 06:56
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag nincs jobb és hatékonyabb annál, ha valaki megtanul szakszerűen kézzel fejni. Ha a fejés neked megymellszívó nélkül, le a kalappal előtted. Ügyes vagy. A mellszívó nem olyan hatékony, mint egy precíz kézi fejés. De csak akkor, ha valóban jól csinálod és teljesen kiüríted a melledet.
2008. aug. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!