Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kint maradt éjszakára a...

Kint maradt éjszakára a mellszívó (természetesen üresen). Az ebbe lefejt tejet odaadhatom a 8 hetes babámnak vagy öntsem ki?

Figyelt kérdés
Átaludta babókám az éjszakát, és én sem ébredtem fel. A mellszívó oda volt készítve előre az éjjeliszekrényre, előtte sterilizáltam, hogy majd az éjjeli etetés után fejek.Utána a tejet természetesen vittem volna azonnal a hűtőbe, a mellszívót sterilizáltam volna.Rráadásul a férjemmel mindketten náthásan ébredtünk. Esetleg beleheltük a mellszívót? Miután fejtem, jutott csak eszembe, hogy így esetleg nem lenne jó odaadni a tejet. Mit gondoltok?A tej ott van külön megjelölt pohárban a hűtőben.

2015. jan. 28. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan odaadhatod! Ennyire nem kell félni! A sterilizálás a tejben lévő baktériumok miatt fontos! Nekem volt olyan, hogy napokig nem használtam, és nem sterilizáltam újra.
2015. jan. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
hacsak nem vagy alvajáró és köhögtél trüsszögtél bele add csak oda :-)
2015. jan. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tulzasba vitted egy csoppet nem gondolod? Nyugodtan itasd meg a gyerekkel a tejet, az eg vilagon semmi baja nem lesz! A tejnek sincs semmi baja. En nem is sterilizaltsm minden alkalommal csak jo alaposan elmostam. Azerte nnyire nem kene sterilen tartani azt a babat.
2015. jan. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Én is így gondolom, főleg, hogy kevés a tejem, minden cseppje kincs. :)
2015. jan. 28. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!