Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mindenkinek hullik a haja...

Mindenkinek hullik a haja szülés után?

Figyelt kérdés
És miért csak jó pár hét után jelentkezik? Mi okozza? El lehet ezt kerülni?
2010. febr. 9. 10:48
 1/4 anonim válasza:
Az én hajam is hullott, nagyon is. Azt mondták nekem, hogy ez elkerülhetetlen, a terhesség alatt ki nem hullott hajszálak ilyenkor potyognak ki mind egy szálig. Vagyis a végén nem lesz kevesebb hajad mint a terhesség elött. Nálam igy is lett. Ne aggódj!
2010. febr. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem igen. Nekem szülés után 2 hónappal kezdett hullani,de annyira hogy már sírtam hogy megkopaszodom.Mostanra nőtt vissza!20 hó
2010. febr. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem régebben is hullott a hajam, terhesség alatt semmi, majd szülés után 2 hónappal az egész lakás tele lett a hajszálaimmal. Nem győzöm porszívózni, illetve babóm kezéből, ruhájáról összeszedni. Erre én is kíváncsi lennék.
2010. febr. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem hullott szülés után a hajam, viszont terhesség alatt kb 2 hónapig :o(( Mindenhol azt olvastam, hogy terhesség alatt a hormonoktól nem hullik a haj, olyan csodás hajuk még életükben nem volt, mint akkor stb.Nekem pedig csomókban jött ki, nem hogy hajat mosni, már fésülködni sem mertem. Ez kb. a 4-6 hónap között volt, aztán normalizálódott. Szülés után viszont nem volt hajhullásom. Én valahogy fordítva vagyok bekötve.
2010. febr. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!