Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Apad a tejem? Lehetséges?

Apad a tejem? Lehetséges?

Figyelt kérdés

A babám 7 hónapos. Az ebédet már teljes egészében kiváltottuk, a 10 órait is félig...

már nagyon ritka hogy érzem a tejleadó reflexet, ha délben lefejem az ebéd helyett a cicim, jobb napokon 60-80 ml, rosszabb napokon 30 ml jön le a két mellből...

reggel is szoktam evés után fejni, de akkor sem jön több 30 ml-nél...(régen mindig csorgó cicikkel keltem, nem volt gond).

Sokszor most, ha próbál szopizni, 3-4 perc után abbahagyja, forgatja a fejét, de látszik hogy enne még, valószínűleg kiürül a mellem.

Iszom a szoptatós teát, szedem a mother milk plust, de nincs változás...végül is lassan kiváltjuk a napközbeni étkezéseket de mi lesz a reggeli és esti szopival? mit tehetek?


2015. jan. 29. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Adj neki tejet. Mi is kaptunk és nem lettünk tőle betegek.
2015. jan. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a kérdésem talán nem volt egyértelmű :) nem tudom apad e, ezt szeretném megtudni, hogy ezek a jelek arra utalnak e, vagy lehet ez átmeneti, tudom e még valahogy serkenteni a termelést...nem szeretnék tejet adni neki, azt szeretném hogy egy éves koráig megmaradjon a reggeli meg az esti szopi.
2015. jan. 29. 18:44
 3/4 anonim ***** válasza:
ha egyből evés után fejsz,miért lenne baj ha csak annyit? az a jó,ha maradt valami .-) pisi van a szopik után rendesen? sír a szopi után, vagy csak a fejét forgatja? a fejforgatás evés közben nézelődés is lehet, hiszen már minden érdekli. hát talán egy evését mérd le, vagy fejd le reggel az egészet (csak 1x hogy megnézd mennyi) ha nincs elég, sok fejéssel szoptatással tudsz szaporítani tejet. (éjszaka is ajánlott úgy fejni,hogy ne telljen el 3óránál több két fejés között) hiszen előbb-utóbb csökkenhet. de egyenlőre ne aggódj,ezek nem biztos,hogy ezt jelentik
2015. jan. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a 60-80 amit irtam ebéd helyetti fejes tehat nem szopi utani. esetenkent csak 30 ml jon le ugy, h elotte nem szopizotz....pisil kakil jo kedvu. ejjel 2 orankent kel enni..nincs mit fejni.
2015. jan. 29. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!