Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mikor apad már végre el a tejem?

Mikor apad már végre el a tejem?

Figyelt kérdés
9 hónapos volt a lányom mikor már nem kérte a cicimet és abbahagytuk a szoptatást. Most 17 hónapos lesz, de ma megnyomta a kicsi a mellem és jött a tej belőle. Ez normális? Mikorra kellene elapadjon teljesen? Meddig számítsak még erre?

2014. febr. 21. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Az orvosom azt mondta, ha csak nyomásra jön akkor normális, nekem csak a második szülés utáni szoptatás abbahagyása után szűnt meg!
2014. febr. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Masodik gyerkoc s nagyobbik majusban lesz 3 eves.

Eddig nem jott, ez is csak nyomasra de mindket cicibol.

2014. febr. 21. 12:11
 3/5 Macungo válasza:
Én azt olvastam a kismamablog.hu-n hogy akár 1 évig is lehet még tej amit vissza lehet hozni, tehát tudnád szoptatni rendesen a gyerekedet, ha újra elkezdene szopni és növelné a szoptatás a mennyiségét..
2014. febr. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én szívesen szoptattam volna tovább is, de ő nem akarta. A mai napig eszébe se jut szopizni. Csak ma vettem észre h nyomásra jön. Köszi választ. Ha ez normálisnak mondható akkor megnyugodtam.
2014. febr. 21. 20:28
 5/5 Macungo válasza:

Persze, tudom, azért írtam, ha szopizna őfelsége.. :)


Az én lányom is nehezen szopizott a 3-4 hónaptól kész kínzás volt egészen mostanáig 13 hónapos nekem is sokszor drasztikusan elkezdett apadni, mert szerintem a fogzás miatt nem szopizott eleget, de amikor igen akkor egy pár nap múlva több lett a tejem és ez így megy a mai napig. Szerencsére ő nem utasította el teljesen, csak éppen óránként szoptattam hónapokon keresztül, hogy megfelelő mennyiséget egyen.


Remélem a következő gyerekem nem fog ilyet csinálni. De érdekes, a szilárd ételt meg nagyon imádja, sőt túlságosan is. Sikerült kétszer túletetnem szegénykét persze mindent kihányt. Úgyhogy nagyon kell figyelnem, hogy mikor van az állj, valahol a sírás és a hányás között.

2014. febr. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!