Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tápszertől nagy lesz a baba...

Tápszertől nagy lesz a baba feje? Annyi mindent hallani a tápszerről.

Figyelt kérdés
2010. febr. 9. 18:57
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

Igen én is hallottam.

Olyan mintha felfújták volna:)))

Legalábbis a környezetemben sok a tápis baba, és az anyatejesekéhez képest nagyobb a kobakjuk.Persze nem mindegyiké.

2010. febr. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1 hetes baba mennyi tápszert ehet ?
2010. febr. 9. 19:02
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez mekkora marhaság...:-) Jót nevettem rajta azt hittem ezt csak nekem mondták de látom néphiedelem.A válasz nem.Régen mikor én születtem -28-éve még olyanok voltak a tápszerek amitöl tényleg nagy lett a gyerek feje,ezért mikor születtem az anyukám a tápot a tyukoknak adta ,h nöjjenek vcsak nagyra :-) én feles tejet kaptam...

Ma már oylan modern tápszerek vannak ,h ilyen elö nem fordulhat-ezt bátran kijelentem,mert az én lányom 15hós koráig kapott tápszert tej helyett...

2010. febr. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

Ez épületes marhaság.

Ami viszont igaz, hogy a tápszeres babák jobban és látványosabban gyarapodnak csecsemőkorban, de kisgyermekkorban már fel sem tűnik, melyik kicsit mivel táplálták.

2010. febr. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én megkérdeztem direkt a dokimat, amikor kellett kis pótlást adni, hát jót röhögött.... :) a lényeg: ez nem igaz!
2010. febr. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

Ha a dobozt a fejére húzod,akkor biztos nagy lesz.

XD

2010. febr. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%

Bocs, de miért nem a dokitól kérdezed, mennyi tápszert adj az 1 hetes babának, meg hogy egyáltalán kell-e neki.

Ha igen, akkor miylen stb..

2010. febr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk pótlást kap a fiam, de ugyanannyit hízik így is egy hónapban, mint amennyit akkor hízott, mikor még rendesen volt tejem...szerintem attól is függ, mennyit kap és milyen típus, de nem hiszem, hogy ettől nagy lenne a feje...
2010. febr. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez tévhit. A lányom 23 hónapos, 16,38 kg, 94 cm, mindig is cicis volt. A szomszéd kisfiú januárban volt 2 éves és nem volt teje az anyukájának, ezért tápszerezte. Ő kb. 12 kg és olyan 80-85 cm lehet. Olyan kicsi feje van, hogy szinte csak a szeme van rajta:)
2010. febr. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
pontosan nem tudom megmoondani mennyi kell az egy hetes babának mert súly függö rá van irva a dobozra h x kg nak ennyi ml.az én lányom 4,6 született...tehát nem annyit evett,mint aki 2.9-3.5 tel.Annyit adtam én a lányomak,h ne legyen éhes.az lehet h nem a hivatalos adat volt ilyen korban még nincs elhizás.annyit eszik amenynire szüksége van.
2010. febr. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!