Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha kiiktatom a hizlalo szenhid...

Ha kiiktatom a hizlalo szenhidratokat (kenyer, krumpli, teszta, rizs) a tejem mennyisege nem fog csokkenni?

Figyelt kérdés

2015. febr. 2. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
csak a saját nevemben beszélhetek: ha egy napig nem eszem ilyesmit, kinszenvedes masnap a szopi es a fejés, annyira nincs tejem. Èn inkább tornázok és ami marad rajtam azt majd szoptatas utan leadom.
2015. febr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Visszafog sajnos mivel kell a szénhidrát ahoz hogy legyen miből tejet termelnie a szervezetednek.Lagalább is nálam nagyon meglászik ha nem eszek eleget kevesebbet tudok lefejni olyankor.
2015. febr. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A rizst nem kell kihagyni, te vagy gondolom a másik kérdező is...

Ha úgy tetszik vannak hasznos/jó szénhidrátok és vannak haszontalan/rossz szénhidrátok, ha az utóbbit kihagyod de pótlod más forrásból akkor semmi gond nem lehet. Ha a zabpelyhet szereted pl azt nyugodtan lehet fogyasztani, akár édesség formájában tejjel megfőzve, házi müzlivel, vagy ledarálva lisztként is funkcionál pl: palacsinta süthető belőle banánnal (cukor sem kell így).

2015. febr. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Julie S ***** válasza:
En nem szoptatas alatt hagytam el ezeket, hanem mar reges-reg. Nekem nem volt es most sincs semmi gondom a szoptatassal. Sot, akkor sem csokkent a tejem mennyisege, ha egy napig alig ettem valamit. De ha te ezekhez vagy hozzaszokva, akkor hirtelen drasztikusan ne csokkentsd a mennyiseguket, mert ugy okozhat gondot. Ha fogyni akarsz, akkor allj at ezek kozul csak a rizsre. En ugy gondolom, az hatraltat legkevesbe a fogyasban.
2015. febr. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!