Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Túlzott fogyás szoptatás miatt?

Túlzott fogyás szoptatás miatt?

Figyelt kérdés
Van valakinek tapasztalata?
2015. febr. 3. 13:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyéb problémák miatt nem ehetek pékárut és tejtermékeket - ez már évek óta így ment, viszont mióta megszültem és szoptatok, drasztikusan lefogytam, hiába eszem egész nap és szedek vitaminokat. Vérvételen és ultrahangon mindent rendben találtak, ezen felül még tükrözésre mehetnék, de azt meg szintén nem lehet szoptatás alatt. A gyerek 8 hós, szép nagy darab, sokat eszik, de sokat szopik is még (főleg éjszaka).
2015. febr. 3. 13:09
 2/5 anonim ***** válasza:
én 40kilósan jöttem ki a kórházból,-a diabetes miatt kevesebbet is ettem,és az elején tényleg alig voltam több,aztán egy picit beindult a dolog,és a szoptatás abbahagyása után normalizálódott.próbálj magasabb szénhidrát tartalmúakat fogyasztani,ami nem pékárú.sárgaborsó,lencse,,stb
2015. febr. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellett diétát tartani, mégis -sok evés mellett- nagyon vékony lettem szoptatás mellett. Aztán ahogyan kezdtem hozzátáplálni, és kevesebb tej kellett, szépen visszatértem a terhesség előtti súlyomhoz. Igyekezz kalóriadúsan, sokszor keveset enni olyasmiből, ami a diétádba belefér. Ha van lehetőséged, főétkezések után dőlj le egy kicsit, az jól gyarapítja a kilókat.
2015. febr. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Írd össze mit eszel egy nap, a neten találsz kalkulátorokat, számold ki az egy napra eső fehérje - zsír - szénhidrát beviteled, ki fog jönni hol lehet a bibi. Persze az sem mindegy mennyiről indultál és mennyit fogytál, milyen magas vagy, mennyi a testzsír%-od, sportolsz, mozogsz-e, stb.
2015. febr. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
en is ugyanigy vagyok. fiam 10 hos, szep nagy baba. napkozben 3×-4× szopizik.. ejszaka tobbszor. atlagosan eszek, szedek vitaminokat es dokkal vekonyabb vagyok mint terhesseg elott. vedonom azt mondta, hogy ikyen ez a szoptatas :)
2015. febr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!